«اطلاعیه فوری»
بدینوسیله به اطلاع عموم همشهریان عزیز می‌رساند به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا مبنی بر لزوم تمدید محدودیت‌های اعمال شده به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا، کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با تمدید محدودیت‌های کرونایی برای ششمین هفته متوالی به مدت یک هفته دیگر از ۱۷ تا ۲۳ آبان ماه در آذربایجان غربی موافقت کرد.
  • پنج شنبه 15 آبان 1399 ساعت 13:00
إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون
جناب آقای حمید احمدی رییس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوکان درگذشت برادر گرامیتان را تسلیت می‌گوییم و از پروردگار مهربان برای ایشان، رحمت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می‌نماییم.
  • پنج شنبه 15 آبان 1399 ساعت 11:30
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت امام جمعه اهل سنت ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه را تسلیت گفت.
  • پنج شنبه 15 آبان 1399 ساعت 11:00
هواشناسی
پیش‌بینی وضعیت جوی استان آذربا‌یجان‌غربی
  • پنج شنبه 15 آبان 1399 ساعت 10:30
اطلاعیه
اطلاعیه خاموشی برق
  • پنج شنبه 15 آبان 1399 ساعت 10:30
اطلاعیه (فوری)
جمعه بازار پرندگان (۹۹/۰۸/۱۶) و شنبه بازار میدان دام (۹۹/۰۸/۱۷) تعطیل می باشد.
برابر تصمیمات اتخاذ شده در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، بازار عرضه طیور بومی (جمعه بازار) و میدان عرضه دام زنده (شنبه بازار) تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.
  • چهارشنبه 14 آبان 1399 ساعت 08:30
اطلاعیه قطعی آب
به اطلاع همشهریان گرامی می‌رساند با عنایت به لزوم اصلاح شبکه اصلی آب در بلوار استاد هه‌ژار، تقاطع پل شهید امیرجعفری در دو نقطه در روز چهارشنبه (۹۹/۸/۱۴)، مناطقی شامل شهرک فرهنگیان و پردیس، کلتپه، محله مساجد نور و تنعیم و بلوار استاد هه‌ژار از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ عصر با افت فشار و یا قطعی آب مواجه خواهند شد. این امور تمام سعی خود را جهت اتمام سریع عملیات و کاهش زمان قطعی بعمل خواهد آورد. پیشاپیش از حسن همراهی و صبر و شکیبایی همشهریان گرامی کمال تشکر دارد.
  • سه شنبه 13 آبان 1399 ساعت 12:30
رهبر انقلاب:
هر کس رییس جمهور آمریکا بشود، بر روی سیاست ما تاثیری ندارد
انتخابات آمریکا به ما ارتباطی نخواهد داشت.سیاست ما در مقابل آمریکا با آمدن و رفتن آدم ها تغییر نخواهد کرد. سیاست ما حساب شده و مشخص است./ وضع خود آنها را نگاه کنید وضع تماشایی است. رییس جمهور مستقر آمریکا می گوید این متقلبانه ترین انتخابات تاریخ آمریکاست. این رییس جمهور خودش انتخابات را اجرا می کند.
  • سه شنبه 13 آبان 1399 ساعت 12:00
لیست گروه‌های شغلی دارای محدودیت
لیست گروه‌های شغلی دارای محدودیت که از روز چهارشنبه، مورخ ۱۴ آبان‌ماه به مدت یک هفته در شهرستان بوکان مجاز به فعالیت نیستند
  • سه شنبه 13 آبان 1399 ساعت 11:44
در راستای اجرای مصوبات ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا؛
اعمال محدودیت تردد در مسیرهای اصلی سطح شهر و خیابان‌های منتهی به مراکز تجمعات
  • سه شنبه 13 آبان 1399 ساعت 11:25