هواشناسی
پیش‌بینی وضعیت جوی استان آذربا‌یجان‌غربی
  • پنج شنبه 22 آبان 1399 ساعت 10:30
اینفوگرافیک
آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان بوکان
اینفوگرافیک آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان بوکان (۹۹/۰۸/۲۱)
  • پنج شنبه 22 آبان 1399 ساعت 10:00
اطلاعیه (فوری)
جمعه بازار پرندگان (۹۹/۰۸/۲۳) و شنبه بازار میدان دام (۹۹/۰۸/۲۴) بوکان تعطیل می‌باشد.
  • پنج شنبه 22 آبان 1399 ساعت 09:30
اطلاعیه
ضمن قدردانی از همراهی و مشارکت مردم بویژه اصناف محترم در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و نیز قطع زنجیره انتقال این بیماری به استحضار می رساند پیرو مصوبه ستاد ملی فعالیت تمامی مشاغل به غیر از گروه یک از ساعت ۱۸ بمدت یکماه ممنوع است. لذا ضمن درخواست از اصناف گرانقدر برای اجرای کامل این مصوبه، به اطلاع می رساند در صورت مشاهده تخطی از این مصوبه برخوردهای قانونی اعم از جریمه و پلمب اعمال می گردد.
  • چهارشنبه 21 آبان 1399 ساعت 16:00
در دیدار با مدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌غربی مطرح شد؛
لزوم صنعتی سازی میدان عرضه دام زنده شهرستان بوکان/ تقویت و استفاده از ظرفیت حوزه دام در راستای ایجاد اشتغال و توسعه شهرستان / تسهیل در صدور مجوزها برای فارغ‌التحصیلان حوزه دامپزشکی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز چهارشنبه (۹۹/۰۸/۲۱) جلسه‌‌ای درخصوص مسائل و مشکلات حوزه دامپزشکی شهرستان با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی، «خلیل‌زاده» مدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌غربی و «محمدیانی» رییس شبکە دامپزشکی شهرستان بوکان در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 21 آبان 1399 ساعت 14:00
برگزاری جلسه‌ درخصوص وضعیت پروژه‌های ملی حوزه راه و پروژه‌های راه روستایی
جلسه‌ای درخصوص وضعیت پروژه‌های ملی حوزه راه و پروژه‌های راه روستایی با ریاست مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان و حضور «حبیب‌زاده» نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی، «شکری» مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی، «آقالار» مدیر شرکت ساخت و توسعه راه‌ها در استان آذربایجان‌غربی، «شمس‌الهی» رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان و پیمانکاران و مشاورین پروژه‌ها در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  • چهارشنبه 21 آبان 1399 ساعت 13:30
تودیع و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز چهارشنبه (۹۹/۰۸/۲۱) با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «ایراندوست» مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی و هیات همراه از زحمات «انور ملارحیمی» تقدیر و قدردانی به عمل آمد و «سلیمان سواره» به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان معرفی گردید.
  • چهارشنبه 21 آبان 1399 ساعت 12:53
هواشناسی
پیش‌بینی وضعیت جوی استان آذربا‌یجان‌غربی
  • چهارشنبه 21 آبان 1399 ساعت 12:51
اینفوگرافیک
آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان بوکان
اینفوگرافیک آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان بوکان (۹۹/۰۸/۲۰)
  • چهارشنبه 21 آبان 1399 ساعت 10:00
گزارش تصویری
بازدید از سد شهید کاظمی بوکان
بازدید مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان به همراه «حبیب‌زاده» نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین و روسای ادارات منابع آب و محیط زیست شهرستان بوکان جهت بررسی مشکلات صید و صیادی و سایر مسائل مرتبط از سد شهید کاظمی بوکان
  • سه شنبه 20 آبان 1399 ساعت 14:00