دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس جمعیت هلال احمر و هیات همراه
فرماندار شهرستان بوکان محور بوکان مهاباد را از مسیرهای پرتردد و حادثه‌خیز شهرستان برشمرد و افزود: راه‌اندازی مجدد پایگاه امداد جاده‌ای در مسیر بوکان مهاباد ضروری است و رایزنی‌های لازم جهت ایجاد این پایگاه صورت خواهد گرفت.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 13:57
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «سهرابی» رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، ضمن ارائه گزارش کلی از عملکرد حوزه راه و شهرسازی، اعلام نمود که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در بوکان طی ماه جاری صورت خواهد گرفت و در شهر سیمینه نیز زمین مورد نیاز تامین و جهت اجرا تحویل بنیاد مسکن گردیده است.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 13:54
فرماندار شهرستان بوکان در دیدار با نمایندگان سمن‌های شهرستان؛
سازمان‌ های مردم نهاد پل ارتباطی مردم با بدنه حاکمیتی هستند/ خوشحالم که در شهری خدمت می‌کنم که به شهر فرهیختگان معروف است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) نمایندگان سمن‌های فعال شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از حوزه فعالیت خود ارائه دادند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:26
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس دانشگاه علمی کاربردی بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «حسن‌پور» رییس دانشگاه علمی کاربردی بوکان به همراه معاون اداری و مالی با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از وضعیت فعلی دانشگاه ارائه نمودند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:24
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با اعضای مجمع مشورتی زنان شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) اعضای مجمع مشورتی زنان شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از وظایف مجمع ارائه و بخشی از چالش‌ها و مشکلات حوزه زنان و خانواده را مطرح نمودند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:21
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و هیات همراه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «احمدی» رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به همراه جمعی از خانواده معظم شهداء و ایثارگران با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت بنیاد شهید ارائه و بر تکریم خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران تاکید کردند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:19
روحانی
امروز زمان نه گفتن به زورگویی و قلدری است
رییس جمهوری در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با بیان این که برای جهان امروز زمان "نه" گفتن به زورگویی و قلدرمآبی است، گفت: دوران سلطه و هژمونی به سرآمده است.ملت ها و فرزندان ما سزاوار دنیایی بهتر، امن تر و قانون مدارتر هستند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:16
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس صندوق کارآفرینی امید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «قزان» رییس صندوق کارآفرینی امید با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از پرداخت تسهیلات ‌اشتغالزایی توسط صندوق ارائه کرد.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:14
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر سیمینه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر سیمینه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از پروژه‌های عمرانی و وضعیت شهر سیمینه ارائه و به بیان برنامه‌ها و مشکلات شهر پرداختند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:13
برگزاری جلسه شورای فنی ترافیک
▫️بررسی مسائل و مشکلات ترافیک شهری و درخواست‌های مردمی
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:12