نکات مهم رانندگی در زمستان
نکات مهم رانندگی در زمستان
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 20:00
اطلاعیه
اطلاعیه قطع گاز
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 19:30
متقاضیان وام یک میلیونی چگونه پیامک ارسال کنند؟
متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا برای ثبت نام در این طرح باید کد ملی سرپرست خانوار را از سیم کارتی که به نامش هست، به شماره ۶۳۶۹ ارسال کنند. چنانچه پیامک ارسال نشد، بار دوم آن را به ۹۸۶۳۶۹+ بفرستند.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 18:00
فرماندار شهرستان بوکان مطرح کرد؛
اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی برای قطع زنجیره کرونا در شهرستان بوکان/ تشکیل تیم‌های رهگیری، مراقبتی، نظارتی و حمایتی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز یک‌شنبه (۹۹/۰۹/۰۹) «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی برای قطع زنجیره کرونا که با ریاست استاندار آذربایجان‌غربی و بصورت ویدیوکنفرانس برگزار شد، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای طرح در سطح شهرستان ارائه و اظهار داشت: بلافاصله پس از ابلاغ طرح مذکور جلسه هم‌اندیشی با حضور ادارات متولی برگزار و کل شهر بوکان با محوریت مراکز جامع سلامت شهری بلوک‌بندی شده است.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 10:30
برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی برای قطع زنجیره کرونا در آذربایجان غربی
طرح مبتنی بر محله و خانواده، منطبق بر نظام گسترش شبکه بهداشتی و درمانی، جلب مشارکت مردمی، ارائه فعال خدمات و مراقبتها، جلب همکاری بین بخشی، بهره گیری از ظرفیت های برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت و استفاده از فناوری های نوین است.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 10:00
آغاز بکار طرح محله محور شهید سلیمانی برای قطع زنجیره کرونا در آذربایجان غربی
در مراسمی به ریاست شهریاری استاندار آذربایجان غربی و با حضور دستگاه های متولی طرح محله محور شهید سلیمانی برای قطع زنجیره کرونا در استان شروع شد.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 09:30
هواشناسی
پیش‌بینی وضعیت جوی استان آذربا‌یجان‌غربی
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 09:00
برگزاری هشتاد و چهارمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۹/۰۹) هشتاد و چهارمین جلسه ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا به ریاست «شهریاری» استاندار آذربایجان غربی و حضور «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان، شهردار بوکان و رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بوکان بصورت ویدیوکنفرانس برگزار گردید.
  • شنبه 8 آذر 1399 ساعت 21:29
اطلاعیه روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان بوکان
اطلاعیه روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان بوکان در خصوص قطعی برق کلیه مشترکان مشترکان فلکه فرمانداری بطرف مجسمه مادر (کوچه‌های سرو و صنوبر)، منطقه ابوذر و خیابان مقبل هنرپژوه، شهرک گلستان و کوچه‌های شیلان جاده حصار
  • شنبه 8 آذر 1399 ساعت 18:28
حضوراستاندار در سامانه ارتباط مردم
محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی با حضور در سامانه ارتباط مردم و دولت(سامد) و از طریق تلفن ۱۱۱ به‌صورت مستقیم پاسخگوی تماس‌های مردم عزیز خواهد بود.
  • شنبه 8 آذر 1399 ساعت 14:27