کلنگ‌زنی احداث و تکمیل پارک بانوان بوکان
کلنگ‌زنی احداث و تکمیل پارک بانوان بوکان
  • دوشنبه 21 مهر 1399 ساعت 12:00
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از بانک‌ها، دفاتر پیشخوان، اصناف و نانوایی‌های سطح شهر بوکان؛
نظارت بر نحوه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی
  • دوشنبه 21 مهر 1399 ساعت 11:24
پیام فرماندار شهرستان بوکان
فرماندار شهرستان بوکان در پیامی از عموم شهروندان بوکان خواست که با رعایت موازین بهداشتی از اشاعه و ابتلا به کرونا جلوگیری کنند
  • دوشنبه 21 مهر 1399 ساعت 08:00
اینفوگرافیک
آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان بوکان (۹۹/۰۷/۲۰)
شهروندان گرامی اگر ما هم رعایت نکنیم ممکن است یکی از بستری شدگان بدحال روزهای آینده باشیم. پس بیایید به خودمان و خانواده‌‌هایمان رحم کنیم و تنها با عدم تردد در مکان‌های پر ازدحام و استفاده از ماسک بعنوان مهمترین اصل و رعایت فاصله فیزیکی در حفظ جان خود و عزیزانمان کوشا باشیم.
  • یکشنبه 20 مهر 1399 ساعت 22:30
پیرو مصوبات ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان؛
پلمب ۵ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز یک‌شنبه (۹۹/۰۷/۲۰) پیرو آخرین مصوبات جلسه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان، نظارت و کنترل واحدهای صنفی سطح شهرستان با هدف بررسی و پیگیری روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط گشت سلامت تشدید و در این راستا ۵ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط اکیپ سلامت پلمب گردید.
  • یکشنبه 20 مهر 1399 ساعت 14:00
بازدید
بازدید کارشناسان فرمانداری و مرکز بهداشت شهرستان بوکان از تعدادی از ادارات، جایگاه‌های سوخت و مراکز تعویض پلاک و نظارت بر نحوه اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی
  • یکشنبه 20 مهر 1399 ساعت 13:00
با حضور فرماندار شهرستان و نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت؛
بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرای شهرداری بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز یک‌شنبه (۹۹/۰۷/۲۰) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان به همراه نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی و «رستم‌پور» شهردار بوکان از طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرای شهرداری بوکان بازدید بعمل آوردند.
  • یکشنبه 20 مهر 1399 ساعت 12:30
فرماندار شهرستان بوکان؛
فضای چند قطبی شهرستان را به فضای کار و تلاش تبدیل کنیم
برگزاری جلسە شورای فرهنگ عمومی با موضوع هم‌اندیشی جهت بزرگداشت مفاخر شهرستان بوکان با حضور امام جمعه، مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین و سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان
  • یکشنبه 20 مهر 1399 ساعت 12:00
آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان بوکان (۹۹/۰۷/۱۹)
بدینوسیله به اطلاع همشهریان عزیز می‌رساند تنها در مدت دو روز گذشته تعداد ۳۸ نفر در بیمارستان بستری شده‌اند و مجموع بستری شدگان به تعداد ۹۸ نفر رسیده است که از این تعداد ۱۸ نفر متاسفانه در آی سی یو بستری هستند.
  • یکشنبه 20 مهر 1399 ساعت 09:17
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با مدیر امور شعب بانک رفاه آذربایجان‌غربی و هیات همراه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز شنبه (۹۹/۰۷/۱۹) «الماسی» مدیر امور شعب بانک رفاه آذربایجان‌غربی و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، به مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه بانکی شهرستان پرداختند.
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 22:30