دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان بوکان؛
🔷روز یکشنبه «معصومی» مدیرکل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان غربی با فرماندار و نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو نمود.
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 12:26
برگزاری جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران شهرستان بوکان؛
این جلسه با حضور «حجت الاسلام عبدالرحیم ملک محمد نیساری» مشاور محترم استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری آذربایجان غربی به همراه هیئت همراه و نماینده ایثارگران ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 11:23
بازدید از اجرای طرحهای ترافیکی؛
🔷روز شنبه(١4٠١/٠٣/٠٧) پارسامهر معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان به همراه اعضای کمیته فنی شورای ترافیک از اجرای طرحهای ترافیکی تقاطع استقلال و تقاطع روگذر وحدت بازدید بعمل آوردند.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 10:13
برگزاری جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی؛
این جلسه با ریاست اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و با حضور اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
فرماندار بوکان؛ 🔷بوکان قطب کشاورزی است و در سطح استان در زمینه بسیاری از محصولات کشاورزی دارای رتبه اول است، از تلاش های همه کشاورزان و زحمت کشان عرصه کشاورزی تقدیر و تشکر مینماییم. 🔷همه ارگان ها و سازمان ها را در راستای حل مشکلات کشاورزان بسیج میکنیم تا مشکلات کشاورزان را حل و آنها را به حداقل برسانیم.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 09:20
حضور «نیکزاد» رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در بوکان
نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به همراه اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و حبیب زاده نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی از 4 روستای آغجیوان، ترکاشه، سیف الدین و تازه قلعه بازدید بعمل آورده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها قرار گرفتند.
  • پنج شنبه 5 خرداد 1401 ساعت 15:28
برگزاری جلسه هماهنگی مراسمات 14 خرداد(سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) )و قیام 15 خرداد
این جلسه با ریاست اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و حضور اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 5 خرداد 1401 ساعت 12:26
پنجشنبه 5 خردادماه تعطیل نیست
🔷به دنبال تغییر روز عید فطر و حلول ماه شوال در روز سه‌شنبه ١٣ اردیبهشت، تعطیلاتی که پیش از آن در تقویم ثبت شده بود یک روز جلو افتاده است.
  • چهارشنبه 4 خرداد 1401 ساعت 19:24
به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر؛
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با خانواده معزز شهدا
🔷باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان به همراه جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان و رئیس بنیاد شهید با ٣ خانواده شهید جمال خضرنژاد و علی محمدشریف و ابراهیم یاری دیدار و از آنان تجلیل و تقدیر بعمل آوردند.
  • چهارشنبه 4 خرداد 1401 ساعت 12:20
برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان بوکان با ریاست «براخاصی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بوکان و اعضای کارگروه
🔷براخاصی در این جلسه بر ضرورت تخصصی کردن جلسات برای بررسی آسیب های اجتماعی شهرستان تاکید نمود. وی همچنین ثبت آمار دقیق برای تصمیم گیری و برنامه ریزی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی را ضروری برشمرد.
  • چهارشنبه 4 خرداد 1401 ساعت 09:23