مراقب باشیم شریک کلاهبرداران مجازی نشویم
یکی از شگردهای شایع کلاهبرداری، معامله صوری از طریق فضای مجازی و کارت بانکی فروشنده واقعی برای دریافت کالای درخواستی است.
  • جمعه 9 مهر 1400 ساعت 12:32
آغاز صدور کارت واکسن به زبان فارسی و انگلیسی
آغاز صدور کارت واکسن به زبان فارسی و انگلیسی
  • جمعه 9 مهر 1400 ساعت 12:31
در نشست با مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی مطرح شد؛
تخصیص ۵۷۰ تن قیر/ تسریع در انتخابات پیمانکار جهت آسفالت چهار کیلومتر از اتوبان بوکان-میاندوآب/ تخصیص زمین از محل اراضی ملی برای طرح اقدام ملی مسکن
«حمزه‌لوئی» مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی با «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان و «حبیب‌زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوکان، رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان، رییس شورای اسلامی و سرپرست شهرداری بوکان در محل فرمانداری بوکان دیدار کرد.
  • پنج شنبه 8 مهر 1400 ساعت 15:29
به مناسبت هفتم مهرماه، هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی صورت گرفت؛
تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان با حضور «امین‌زاده» فرماندار بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان
  • پنج شنبه 8 مهر 1400 ساعت 12:26
در ادامه آزادسازی اراضی ملی تصرف شده صورت گرفت؛
قلع و قمع سه مورد از ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی ملی
در هفته‌های گذشته و پیرو بازدید «امین‌زاده» فرماندار بوکان و اعضای شورای تامین از اراضی ملی تصرف شده و ساخت و سازهای غیرمجاز، برخورد با سودجویان در دستور کار قرار گرفته است.
  • پنج شنبه 8 مهر 1400 ساعت 08:24
دیدار
دیدار «منافی» مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی با «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و «فیضی» مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوکان
  • چهارشنبه 7 مهر 1400 ساعت 19:23
روز آتش‌نشانی و ایمنی
هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی بر آتش‌نشانان شجاع و فداکار گرامی‌باد
  • چهارشنبه 7 مهر 1400 ساعت 08:22
روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بوکان خبرداد:
با تلاش شبانه روزی کارشناسان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بوکان، منشا خرید چوب‌های قاچاق سطح شهرستان‌های بوکان، سقز و سردشت در یکی از روستاهای شهرستان میاندوآب شناسایی شد.
  • سه شنبه 6 مهر 1400 ساعت 16:20
آغاز نوبت‌دهی واکسیناسیون برای افراد ۱۲ سال به بالا
از هم‌اکنون تمامی متولدین ۱۳۸۸ و قبل از آن در سراسر کشور می‌توانند از طریق سامانه salamat.gov.ir محل و زمان تزریق واکسن کرونا را انتخاب کنند.
  • سه شنبه 6 مهر 1400 ساعت 16:18
فرماندار بوکان؛
بهسازی و روکش آسفالت راه های روستایی از مطالبات بحق مردم شهرستان است.
فرماندار بوکان در این مراسم به گلایه‌مندی مردم درخصوص وضعیت راه‌های روستایی اشاره کرد و گفت: بهسازی و روکش آسفالت راه‌های روستایی همچون روستاهای نوبار، رحیم خان، شهریکند، گندمان و حمامیان و نیز تکمیل زیرگذر شیخلر از مطالبات مردم شهرستان در حوزه راه‌های روستایی است.
  • سه شنبه 6 مهر 1400 ساعت 14:16
<< < 7 8 9