با حضور مقام عالی استان صورت گرفت؛
کلنگ گازرسانی به ۱۹ روستا به زمین زده شد.
کلنگ زنی گاز ۱۹ روستایی با اعتبار کل ۱۳۵ میلیارد ریال که شامل گازرسانی به ۱۴ روستای محور کانی‌رش شامل روستاهای سیف الدین علیا، عزیزکند، داره گردله، علم آباد، خراسانه، حاجی کند، شرفکند، خانقاه، نیسک آباد، قادرآباد، آشی گلان، سردرآباد و حسین آباد) با ۶۸۳ خانوار و لوله‌گذاری بطول ۱۲۱ کیلومتر با اعتبار ۹۴ میلیارد ریال و گازرسانی به ۵ روستا محور جمبوغه شامل روستاهای قلیچ، سیدآباد، قاجر و نوبار با ۳۴۴ خانوار و لوله گذاری بطول ۲۷ کیلومتر با اعتبار ۴۱ میلیارد ریال می باشد.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:34
با حضور مقام عالی استان صورت گرفت؛
افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت
مرکز خدمات جامع سلامت شهری (شماره ۷) در زمینی به مساحت ۵۰۶ (تامین شده از طرف شهرداری) با متراژ اعیانی ۷۱۱ مترمربع و با اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال جهت احداث و تجهیز به بهره برداری رسید.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:32
با حضور مقام عالی استان صورت گرفت؛
دیدار با خانواده شهید رشید شیخ آقایی نخستین شهید مدافع سلامت استان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، با حضور «محمدمهدی شهریاری» استاندار آذربایجان غربی، سرپرست فرمانداری، نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، با خانواده شهید رشید شیخ آقایی نخستین شهید مدافع سلامت استان امروز پنج‌شنبه، مورخ ۱۳ شهریورماه ۱۳۹۹ دیدار بعمل آوردند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:31
با حضور مقام عالی استان صورت گرفت؛
افتتاح پارک موکریان
فاز اوّل این پارک با مساحت ۳ هکتار و با هزینه کرد بیش از ۳۵ میلیارد ریال علاوه بر بهره‌گیری از مبلمان، روشنایی، نیمکت، فضای بازی کودکان، تعبیه مکان‌های استراحت، بوفه، سرویس‌های بهداشتی و غیره از نظر تنوعِ فضای سبز نیز متفاوت ترین پارک سطح شهر خواهد بود.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:27
با حضور مقام عالی استان صورت گرفت؛
افتتاح کشتارگاه صنعتی بوکان
کشتارگاه صنعتی دام سبک و سنگین با ظرفیت ۷۵۰۰ تن در سال با بسته‌بندی بهداشتی گوشت با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم برای ۳۰ نفر به بهره‌برداری رسید.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:22
هفته تعاون
هفته تعاون گرامی باد
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 09:12
روز نقشه بردار
13 شهریورماه، روز بزرگداشت ابوریحان بیرونی و روز نقشه بردار گرامی باد
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 08:53
سفر محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان‌غربی به شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، «محمدمهدی شهریاری» استاندار آذربایجان غربی در روز پنج شنبه، مورخ ۱۳ شهریورماه ۱۳۹۹ به شهرستان بوکان سفر می کند و طی این سفر چند طرح شاخص عمرانی، خدماتی، اقتصادی، کشاورزی شهرستان کلنگ‌زنی و به بهره برداری خواهند رسید.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 08:29
برگزاری جلسه کارگروه گندم، آرد و نان و ستاد تنظیم بازار شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه کارگروه گندم، آرد و نان و ستاد تنظیم بازار شهرستان با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، نماینده بخشداری سیمینه، روسا و نمایندگان ادارات اطلاعات، تعزیرات حکومتی، نیروی انتظامی، صمت، تبلیغات اسلامی، جهاد کشاورزی، اتاق اصناف، شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه بوکان و رییس اتحادیه نانوایان در روز چهارشنبه، مورخ ۱۲ شهریورماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری بوکان برگزار شد.
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 08:27
۱۲ شهریورماه، روز بهورز گرامی‌باد
۱۲ شهریورماه، روز بهورز گرامی‌باد
  • چهارشنبه 12 شهریور 1399 ساعت 11:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11