برگزاری جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوکان
🔷این جلسه با ریاست «باباخان اسکندری» فرماندار بوکان و با حضور سایر اعضای شورا با محوریت ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های عضو و بررسی آخرین وضعیت شهرستان در زمینه اعتیاد و پیشگیری در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • سه شنبه 10 خرداد 1401 ساعت 10:14
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از روستاهای بخش سیمینه؛
🔷امام جمعه، فرماندار شهرستان بوکان، بخشدار سیمینه به همراه اعضای شورا از چندین روستای بخش سیمینه(حاجی لک، حاجی آباد، ساریقامیش) بازدید بعمل آوردند.
  • دوشنبه 9 خرداد 1401 ساعت 18:10
برگزاری جلسه شورای اداری شهر سیمینه
🔷این جلسه با ریاست اسکندری فرماندار بوکان و با حضور بخشدار سیمینه و مسئولین ادارات شهرستان بوکان به همراه اعضای شورای بخش سیمینه، شورای اسلامی شهر و شهردار سیمینه، با محوریت بررسی مسائل و مشکلات عمرانی سطح روستاها و شهر سیمینه در محل سالن جلسات بخشداری سیمینه برگزار شد.
  • دوشنبه 9 خرداد 1401 ساعت 14:09
برگزاری جلسه ساماندهی متکدیان شهرستان بوکان؛
این جلسه با ریاست «براخاصی »معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بوکان و با حضور «زاهد» دادستان شهرستان بوکان و جمعی از مسئولین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  • دوشنبه 9 خرداد 1401 ساعت 11:08
برگزاری جلسه بررسی مشکلات حوزه راه و شهرسازی شهرستان بوکان؛
این جلسه با حضور «علیرضا فخاری » معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و «محسن حمزه لو» مدیر کل مسکن و شهرسازی استان آذربایجان غربی و هیئت همراه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 23:24
🔻در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد؛
🔹رفع ناترازی بانک‌ها برای ایفای نقش موثر در مسیر رشد اقتصاد کشور
🔹موضوع مدیریت بازار ارز و اعمال سیاست‌های مناسب برای کنترل نرخ ارز از طریق بانک مرکزی با توجه به روند رو به رشد و افزایش درآمد ارزی کشور اجرایی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مورد بررسی قرار گرفت.
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 19:22
دیدار رئیس زندان شهرستان بوکان با فرماندار؛
🔷در این دیدار رییس وپرسنل زندان بوکان به نیابت از محمدی مدیر کل زندانهای استان با اهدای یاد بود از مجموعه اقدامات حمایتی فرماندار در زمینه های مختلف زندان از جمله تشییع شهید گمنام ،فرهنگی و عمرانی و .. تقدیر نمود.
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 15:11
برگزاری جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران همکاران فرمانداری و بخشداری
این جلسه با حضور «حجت الاسلام عبدالرحیم ملک محمد نیساری» مشاور محترم استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری آذربایجان غربی به همراه هیئت همراه و با حضور ایثارگران فرمانداری و بخشداری در محل فرمانداری تشکیل شد.
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 14:09
برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بوکان؛
این جلسه با ریاست «اسکندری» فرماندار شهرستان بوکان و با حضور «حبیب زاده »نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل کتابخانه ها در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 13:27