گزارش تصویری
مراسم افتتاحیه مرکز نیکوکاری خیرین کارآفرین شهرستان بوکان
  • چهارشنبه 17 دی 1399 ساعت 10:30
استاندار آذربایجان‌غربی:
مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه بازنگری شود
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: روزهایی که بحران دریاچه جدی بود، مصوبات بسیار شتاب زده‌ای تصمیم گیری شده که لازم است طی جلسه ای با مسوولان، این مصوبات مورد بازنگری قرار گیرد.
  • چهارشنبه 17 دی 1399 ساعت 08:57
وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد:
تصویب ۹۰۹ میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه بخش کشاورزی آذربایجان غربی
وزیر جهاد کشاورزی در جلسه کارگروه آب و کشاورزی استان آذربایجان غربی: ۹۰۹ میلیارد تسهیلات برای رونق و توسعه کشاورزی آذربایجان غربی به صورت سرمایه در گردش و طرح‌های اولویت‌دار تصویب شد.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 17:00
بهره‌برداری از گلخانه هیدروپونیک با پوشش پلاستیکی واقع در اراضی روستای قازلیان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۱۰/۱۶) گلخانه هیدروپونیک با پوشش پلاستیکی واقع در اراضی روستای قازلیان با حضور «خاوازی» وزیر جهاد کشاورزی، «شهریاری» استاندار آذربایجان‌غربی، «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوکان بصورت ویدیوکنفرانس به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 13:30
به مناسبت هفته گزینش صورت گرفت؛
دیدار «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان با سرپرست آموزش و پرورش شهرستان، مسئول گزینش آموزش و پرورش شهرستان و مسئول حراست آموزش و پرورش شهرستان بوکان
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 12:00
ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در بوکان
آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در بوکان همزمان با سایر شهرهای کشور از تاریخ ۹۹/۱۰/۱۸ به مدت یک هفته
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 11:30
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با فرمانده پلیس راه استان آذربا‌یجان‌غربی و هیات همراه
«امین زاده» فرماندار شهرستان بوکان ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری‌های صورت گرفته درخصوص ایجاد پلیس راه بوکان-میاندوآب، به آمار بالای تصادفات منجر به جرح و فوت در راه‌های ارتباطی بین شهری سطح شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: بایستی مکان‌یابی ساختمان پلیس راه در اسرع وقت تعیین تکلیف و پیگیری جهت تسریع در پیشبرد امورات بعدی انجام پذیرد.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 10:30
بازدید از گلخانه هیدروپونیک با پوشش پلاستیکی واقع در اراضی روستای قازلیان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز دوشنبه (۹۹/۱۰/۱۵) از گلخانه هیدروپونیک با پوشش پلاستیکی واقع در اراضی روستای قازلیان با حضور «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، «خدارحمی» مدیرعامل بانک کشاورزی کشور و هیات همراه و جمعی از مسئولین شهرستان بازدید بعمل آمد.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 18:00
دومین نشست تخصصی کنوانسیون حقوق کودک با عنوان مدرسه زمستانه حقوق کودک استان
دومین نشست تخصصی کنوانسیون حقوق کودک با عنوان مدرسه زمستانه حقوق کودک استان با همت اداره کل امور زنان و خانواده استانداری بمدت ۲ روز طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه با حضور ۶۰۰ نفر از قضات دادگستری، وکلا و مشاورین حقوقی، مددکاران و مشاورین اجتماعی، مربیان پرورشی و مشاورین مدارس، و فعالین اجتماعی و نمایندگان سازمانهای مردم نهاد استان بصورت آنلاین برگزار می شود.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 17:30
فرماندار شهرستان بوکان
پروژه آبیاری دشت رحیم خان از ۹۲ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است
فرماندار بوکان دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات بخش کشاورزی و دیدار با تشکل‌ها، فعالان و نخبگان بوکان با بیان اینکه حل مشکل آب دشت رحیم خان از مطالبات کشاورزان منطقه است، افزود: پروژه آبیاری دشت رحیم خان از ۹۲ درصد پیشرفت فیزیکی برخودار است و با وجود پیشرفت فیزیکی خوب به دلیل عدم تخصیص اعتبار و تصمیمات ستاد احیای دریاچه ارومیه راکد مانده است.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 17:00