با پیگیری های بانک مرکزی؛
پرداخت کمک ودیعه مسکن سرعت گرفت
در راستای اجرای مصوبه ستاد اقتصادی دولت و مصوبه مورخ ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۹«ستاد ملی مقابله با کرونا»، بانک مرکزی هرگونه همکاری و هماهنگی لازم به منظور تسریع در اعطای تسهیلات بانکی به مستأجران (کمک ودیعه مسکن) را با «وزارت راه و شهرسازی» و بانک‌های عامل اعطای تسهیلات یاد شده را در دستور کار خود قرار داده است.
  • سه شنبه 18 شهریور 1399 ساعت 08:30
دریافت کپی مدارک هویتی توسط دستگاه‌های اجرایی از خدمت‌گیرندگان ممنوع شد
به گزارش روابط‌عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور، پیرو بخشنامه این سازمان مبنی بر «اجرای آزمایشی (پایلوت) ممنوعیت دریافت مدارک هویتی در استان‌های خوزستان، قم و سمنان توسط دستگاه‌های اجرایی» و آمادگی ایجادشده در دستگاه‌های اجرایی در این زمینه و با رویکرد اصلاح نظام اداری، تحقق اهداف توسعه دولت الکترونیکی، استنادپذیری الکترونیکی، کمک به مقابله با سوءاستفاده و جعل اسناد هویتی، افزایش سلامت اداری و تسهیل ارائه خدمات به مردم، اخذ کپی مدارک هویتی ممنوع و احراز اصالت هویت برخط اجباری شد.
  • سه شنبه 18 شهریور 1399 ساعت 08:26
دیدار و ملاقات عمومی
دیدار و ملاقات عمومی «خسروپور» سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با همشهریان عزیز در راستای رفع مشکلات آنان
  • سه شنبه 18 شهریور 1399 ساعت 08:01
بازدید سرپرست فرمانداری از مدارس سطح شهر بوکان؛
نظارت بر نحوه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، «خسروپور» سرپرست فرمانداری به همراه مدیر شبکه بهداشت و درمان، مدیر آموزش و پرورش، رییس مرکز بهداشت و جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان از تعدادی از مدارس سطح شهر بازدید و ضمن تبریک بازگشایی مدارس بر روند اجرا و نحوه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نظارت بعمل آوردند.
  • سه شنبه 18 شهریور 1399 ساعت 07:57
مناسبت
سالروز قیام 17 شهریور
سالروز قیام خونین 17 شهریور گرامی باد
  • دوشنبه 17 شهریور 1399 ساعت 10:15
رگزاری شصت و چهارمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا به ریاست مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، شصت و چهارمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری و فرمانداران سراسر استان بصورت ویدیوکنفرانس در روز یک‌شنبه، مورخ ۱۶ شهریورماه ۱۳۹۹ برگزار گردید.
  • دوشنبه 17 شهریور 1399 ساعت 10:14
مراقب باشید
سامانه sejam.press جعلی است.
  • دوشنبه 17 شهریور 1399 ساعت 10:10
جهش گازرسانی درآذربایجان غربی؛ تدبیری که امید آفرید
جهش گازرسانی در آذربایجان غربی؛ مفهومی زیبا که استاندار آذربایجان غربی در مراسم بهره برداری از طرح‌های گازرسانی که با حضور رئیس جمهوری و بصورت ویدئو کنفراس، برگزار شد، خطاب به وی و در توصیف وضعیت گازرسانی در این استان عنوان کرد.
  • دوشنبه 17 شهریور 1399 ساعت 10:09
سیدحسن الحسینی مسوول شبکه آموزشی دانش آموزی شاد در گفت‌وگو با ایرنا:
سیم‌کارت شاد امنیت دانش‌آموزان در فضای مجازی را حفظ می‌کند
سیم‌کارت شاد تنها قابلیت ورود به شبکه شاد را برای دانش‌آموزان مهیا می‌کند؛ از این رو امنیت آنها در استفاده از شبکه مجازی در حین آموزش حفظ می‌شود.
  • دوشنبه 17 شهریور 1399 ساعت 09:10
اطلاعیه
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان با صدور اطلاعیه ای نحوه حضور دانش آموزان در مدارس را اعلام کرد.
به اطلاع عموم هم استانی های عزیز و اولیا محترم دانش آموزان می رساند با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید از روز شنبه ۱۵ شهریور ماه و به جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در سال تحصیلی جدید ، حضور دانش آموزان در مدارس به صورت گروه بندی و با اطلاع قبلی از طرف مسئولین ذیربط مدارس به خانواده ها انجام خواهد شد ، لذا از حضور دانش آموزان بدون اطلاع قبلی در مدارس خودداری گردد.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11