دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره هواشناسی شهرستان بوکان
اداره هواشناسی بوکان از سال ۸۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. ایستگاه از ابتدا بصورت ۱۲ ساعته و سنتی فعالیت می‌نمود تا اینکه در سال ۹۵ از محل اعتبارات ستاد احیای دریاچه ارومیه، ایستگاه تمام اتوماتیک خریداری و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 12:30
فرماندار شهرستان بوکان؛
استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و ترویج آن با بهره‌گیری از فضای مجازی و رسانه‌های فعال شهرستان باید به فرهنگ عمومی مردم تبدیل شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، مهندس «امین‌زاده» روز شنبه در جلسه ستاد کرونای شهرستان بوکان که در سالن جلسات فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد برگزار شد، افزود: در روزهای اخیر شاهد افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا درسطح کشور، استان و شهرستان هستیم و این شرایط می‌طلبد که همه مردم و مسوولان رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را در دستور کار خود قرار دهند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 12:00
ستاد ملی مدیریت کرونا
برگزاری ویدئو کنفرانس رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مدیریت کرونا با استانداران و ستادهای استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 11:00
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی
برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان بوکان، اعضای شورای تامین و اداری شهرستان بوکان
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 11:00
با حضور اعضای هیات اجرایی خانه کارگر استان صورت گرفت؛
تجلیل از کارکنان واحد خدمات بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز پنج‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۳) مراسمی با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «مصطفی‌نژاد» دبیر خانه کارگر آذربایجان‌غربی، روسا و نمایندگان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بوکان، بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان و شهرداری بوکان، همچنین اعضای هیات اجرایی خانه کارگر استان و نیز جمعی از کارکنان واحد خدمات بیمارستان شهید احمدقلی‌پور در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بوکان برگزار گردید.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 07:57
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهید مادح رشیدی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز پنج‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۳) با حضور امام جمعه، مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، اعضای شورای تامین، رییس شورای اسلامی شهر بوکان و رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با خانواده شهید مادح رشیدی دیدار و با اهدای لوح از خانواده این شهید گرانقدر تجلیل بعمل آمد.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 07:52
به مناسب چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛
مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان به نام «سردار شهید قاسم سلیمانی» مزین گردید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، طی مراسمی با حضور امام جمعه، مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، اعضای شورای تامین و اداری، به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، سالن فرهنگی هنری ادارە فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان به نام «سردار شهید قاسم سلیمانی» مزین گردید.
  • پنج شنبه 3 مهر 1399 ساعت 13:09
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
آیین گلباران و غبارروبی مزار شهدا با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان بوکان، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی
آیین گلباران و غبارروبی مزار شهدا با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان بوکان، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی
  • پنج شنبه 3 مهر 1399 ساعت 12:29
بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به بانک‌های عامل ابلاغ کرد؛
تمدید مهلت پرداخت وام کمک ودیعه مسکن و کسب وکارهای آسیب دیده ناشی از کرونا
تمدید مهلت پرداخت وام کمک ودیعه مسکن و کسب وکارهای آسیب دیده ناشی از کرونا
  • پنج شنبه 3 مهر 1399 ساعت 09:21
دیدار با فرماندار شهرستان بوکان با رییس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان بوکان و هیات همراه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۷/۰۲) «احرار» رییس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان بوکان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، ابراز امیدواری نمود که انتخاباتی سالم و پرشور برگزار گردد.
  • پنج شنبه 3 مهر 1399 ساعت 09:19