نشانه های وجود گاز مونوکسید کربن در منزل چیست؟
مسمومیت با گاز مونوکسید کربن سالانه در فصل های سرد باعث مسمومیت و تلفات می‌شود؛ اگر چه وسایل گرمازا، گرمابخش محیط زندگی هستند اما رعایت نشدن اصول ایمنی در کاربرد آنها می تواند بسیار خطرناک باشد.
  • چهارشنبه 14 مهر 1400 ساعت 22:56
فرارسیدن سالروز شهادت امام رضا(ع) هشتمین امام شیعیان تسلیت باد.
فرارسیدن سالروز شهادت امام رضا(ع) هشتمین امام شیعیان تسلیت باد.
  • چهارشنبه 14 مهر 1400 ساعت 22:53
بازدید و بررسی وضعیت خطر ریزش سنگ‌های واقع در کوه مشرف به روستای شیخلر
بازدید «امین‌زاده» فرماندار بوکان به جهت بررسی میدانی وضعیت خطر ریزش سنگ‌های واقع در کوه مشرف به روستای شیخلر صورت گرفت.
  • چهارشنبه 14 مهر 1400 ساعت 20:51
بازدید فرماندار بوکان از عملیات تعریض پیچ‌های جاده بوکان-مهاباد
عملیات ایجاد شانه خاکی و تعریض پیچ‌های خطرناک جاده بوکان-مهاباد (جاده برهان) با دستور و تاکید «امین‌زاده» فرماندار بوکان و توسط ماشین آلات اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بوکان در حال انجام می‌باشد.
  • چهارشنبه 14 مهر 1400 ساعت 17:47
بازدید فرماندار بوکان از روستای بوغده‌داغی
در این بازدید «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان ضمن دیدار با معتمدین و اهالی روستای #بوغده‌داغی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستا، از جمله وضعیت راه دسترسی به روستا و آب شرب قرار گرفت.
  • چهارشنبه 14 مهر 1400 ساعت 17:43
فرماندار بوکان در آیین تودیع و معارفه دادستان بوکان؛
تامین امنیت اجتماعی مردم از مطالبات اصلی شهروندان است و امیدواریم شاهد تغییرات جدی در رابطه با تامین امنیت و آسایش و فسادستیزی باشیم.
«امین‌زاده» افزود: تامین امنیت اجتماعی مردم از مطالبات اصلی شهروندان است و امیدواریم شروع بکار دادستان جدید نقطه عطفی در رابطه با تامین هر چه بیشتر و بهتر امنیت و آسایش شهروندان و جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی و سرمایه‌های ملی باشد.
  • دوشنبه 12 مهر 1400 ساعت 11:41
برگزاری مراسم گرامیداشت یاد استاد «علی کردار»
این مراسم به همت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بوکان و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بوکان، جمعی از مسئولین و هنرمندان این شهر در روستای باغچه بزرگ، زادگاه استاد علی کردار برگزار شد.
  • یکشنبه 11 مهر 1400 ساعت 22:33
تمدید مهلت پرداخت تسهیلات کرونا تا پایان بهمن‌
بانک مرکزی طی بخشنامه‌ای تمدید مهلت ثبت‌نام و پرداخت تسهیلات صاحبان کسب‌وکارهای به شدت آسیب دیده از کرونا و نیز حوزه‌های گردشگری، ورزش و جوانان، فرهنگ و هنر و حمل و نقل ریلی و هوایی را به بانک‌های عامل ابلاغ کرد.
  • یکشنبه 11 مهر 1400 ساعت 16:32
برگزاری جلسه درخصوص مسائل و مشکلات کنارگذر و اتوبان بوکان-میاندوآب
برگزاری جلسه درخصوص مسائل و مشکلات کنارگذر و اتوبان بوکان-میاندوآب با حضور «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، مدیر ساخت و توسعه راه‌ها در آذربایجان‌غربی، روسای ادارات راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان و پیمانکاران پروژه
  • یکشنبه 11 مهر 1400 ساعت 14:39
دیدار فرماندار بوکان با خانواده خانم «الهام عبدالرحمانی» عضو تیم ملی فوتبال بانوان ایران
در این دیدار که با حضور جمعی از مسئولین شهرستان همراه بود، فرماندار بوکان ضمن تقدیر از زحمات بازیکن بوکانی عضو تیم ملی فوتبال بانوان ایران، بر لزوم حمایت و تلاش برای رفع موانع پیش‌ روی ورزشکاران با هدف افزایش انگیزه و جذب و حضور جوانان در عرصه‌های ورزشی شهرستان تاکید کرد.
  • یکشنبه 11 مهر 1400 ساعت 14:27
<< < 5 6 7 8 9