دیدار فرماندار شهرستان با رییس، معاونین و کارشناسان کمیته امداد امام خمینی (ره)
مهندس «امین‌زاده» مهاجرپذیری و افزایش جمعیت شهرستان در سال‌های اخیر را که با گسترش مناطق حاشیه‌نشین همراه بوده است را از مشکلات بوکان برشمرد که باعث فقر و محرومیت شده است. فرماندار شهرستان بوکان با اشاره به اینکه ۱۰۰٪ کمک‌های جذب شده از طرف مردم و خیرین در داخل شهرستان هزینه خواهد شد، اعتماد عمومی به کمیته امداد امام خمینی (ره) را مطلوب ارزیابی کرد و بر لزوم اطلاع‌رسانی و روشنگری در راستای افزایش این جنبه تاکید کرد.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:12
إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون
همکاران گرامی جناب آقایان آزاد محمدپور و محمدامین محمدپور درگذشت عموی بزرگوارتان را تسلیت می‌گوییم و از پروردگار مهربان برای ایشان، رحمت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می‌نماییم. خداوند قرین رحمتش فرماید.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:10
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ امروز پنج‌شنبه، مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان به همراه «قزلجی» رئیس شورای اسلامی شهر و «رستم پور» شهردار بوکان از نحوه‌ اجرا و پیشرفت پروژه‌های احداث خیابان ۴۰ متری منتهی به مسکن مهر و دیوار حائل خیابان مهر ماندگار، فاز دوم پارک موکریان، اجرای کانال جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی در بلوار شهید چمران، پارک مهر، کوی هواشناسی و مساکن مهر بازدید بعمل آوردند.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:07
برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، امروز پنج شنبه، مورخ ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۹ جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور امام جمعه، مهندس «امین زاده» فرماندار شهرستان، اعضای شورای تامین و اعضای ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:04
فرماندار شهرستان بوکان؛
رضایتمندی مردم، اصل و محور کارمان خواهد بود
فرماندار شهرستان بوکان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی تلاش و اقدامات صورت گرفته توسط ادارات، از آن‌ها درخواست نمود که در جلسه آینده شورای اداری هر کدام نسبت به ارائه گزارشی از وضع موجود اقدام و بررسی‌های لازم را جهت شناخت توانمندی و استعدادهای شهرستان در جهت تأمین توسعه پایدار صورت دهند. وی ادامه داد: باید بیشتر در خدمت مردم باشیم و در جهت کاهش فشارهای اقتصادی وارده، بهتر عمل نماییم.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:03
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۶/۲۶) اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، در خصوص مسائل و مشکلات حوزه شهر بوکان بحث و تبادل نظر نمودند.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 07:58
دیدار مدیر آموزش و پرورش با فرماندار شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۶/۲6) «مام عزیزی» مدیر آموزش و پرورش و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از روند فعالیت های آموزش و پرورش ارائه و به بیان نیازمندی ها و مشکلات این حوزه پرداخت.
  • چهارشنبه 26 شهریور 1399 ساعت 14:27
دیدار فرماندهی انتظامی، جانشین، معاونین و رئیس پلیس حوزه‌های مختلف انتظامی شهرستان با فرماندار شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۶/26) سرهنگ «حیدری» فرمانده انتظامی، جانشین، معاونین و رئیس پلیس حوزه‌های مختلف انتظامی شهرستان بوکان، با حضور در محل فرمانداری، با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از وضعیت امنیتی و انتظامی شهرستان را ارائه داد.
  • چهارشنبه 26 شهریور 1399 ساعت 14:26
در مراسم افتتاحیه مانور جهادی تعمیرات و ساماندهی فیدرهای عمومی شهرستان بوکان مطرح شد؛
درخواست تجهیزات خط گرم توسط فرماندار شهرستان بوکان برای مدیریت توزیع برق بوکان
این مانور به منظور افزایش رضایتمندی مشترکین، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه‌های توزیع برق، کاهش خاموشی‌های ناخواسته این شهرستان و نیز افزایش تاب آوری شبکه توزیع برق در شهرستان بوکان برگزار می‌شود. طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این مانور دو روزه بر روی ۷ فیدر و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۶ و ۲۷ شهریور ماه با حضور ۲۰ اکیپ خط گرم و سرد متشکل از ۱۰۰ نفر نیروهای متخصص فنی و اجرایی از سطح استان انجام می‌شود.
  • چهارشنبه 26 شهریور 1399 ساعت 14:22
با حضور مهندس امین‌زاده فرماندار شهرستان بوکان صورت گرفت؛
بازدید از بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان
فرماندار شهرستان بوکان در این بازدید ضمن قدردانی از کادر بیمارستان بدلیل مجاهدت‌های آنان در مقابله با بیماری کرونا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات بیمارستان و کمبودهای آن قرار گرفت.
  • چهارشنبه 26 شهریور 1399 ساعت 08:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11