توصیه های بهداشتی
چند توصیۀ ضدکرونایی برای داوطلبان کنکور
  • پنج شنبه 16 مرداد 1399 ساعت 08:20
ولادت
ولادت امام هادی علیه السلام مبارک‌باد
  • پنج شنبه 16 مرداد 1399 ساعت 08:19
توصیه های بهداشتی
کجای خانه بیشترین خطر ابتلا به کرونا را دارد؟
  • سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 11:22
تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن
متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن که با ارسال پیامک درخواست خود را رزرو کرده‌اند از ساعت ۱۱ امروز ۱۴ مرداد تا ۲۰ مرداد بر اساس آخرین رقم سمت راست کدملی خود باید به سامانه طرح اقدام ملی مسکن مراجعه کنند.
  • سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 11:22
بازدید
بازدید سرپرست فرمانداری از یکی از واحدهای نانوایی تولید نان کامل
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، «خسروپور» سرپرست فرمانداری به همراه «عبدی» رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بوکان به منظور فرهنگ سازی و حمایت از سلامت شهروندان از یکی از واحدهای نانوایی تولید نان کامل در شهر بوکان در روز دوشنبه ۱۳ مردادماه ۱۳۹۹ بازدید کردند.
  • سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 08:02
دیدار و ملاقات عمومی
دیدار و ملاقات عمومی «خسروپور» سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با همشهریان عزیز در راستای رفع مشکلات آنان.
  • سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 08:00
بسته های معیشتی
برگزاری جلسه تصمیم‌گیری نحوه توزیع بسته‌های معیشتی کمیته امداد امام (ره)
تعداد ۵۴۰۰ بسته معیشتی در قالب خانوارهای یک نفره، دو نفره، سه نفره و بیشتر از روز ۱۸ مردادماه لغایت ۳۰ شهریورماه در بین مددجویان اداره کمیته امداد امام (ره) توزیع خواهد شد.
  • سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 07:59
د یدار
دیدار سرپرست فرمانداری با رییس و هیات مدیره سازمان نظام کاردانی ساختمان آذربایجان‌غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، «خسروپور» سرپرست فرمانداری با رییس و هیات مدیره سازمان نظام کاردانی ساختمان آذربایجان غربی و اعضای دفتر نمایندگی شهرستان بوکان در روز یک‌شنبه، مورخ ۱۲ مردادماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری دیدار کرد.
  • دوشنبه 13 مرداد 1399 ساعت 08:21
در جلسه مدیریت و مقابله با بیماری کرونا عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: فعالیت گروه های سه و چهار صنوف منوط به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اخذ مجوز از دانشگاه علوم پزشکی است/ لزوم افزایش نمونه گیری و شناسایی بیماران کرونایی/ با افراد و صنوفی که
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری عصر امروز شنبه در پنجاه و هفتمین جلسه ستاد مقابله و مدیریت بیماری کرونا با اشاره به اینکه بیانات مقام معظم رهبری فصل الخطابی تاریخی در رعایت دستورالعمل های بهداشتی و توجه به تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است افزود: بر همه ما واجب است تا با تبعیت از این بینش و باور فاخر نسبت به اجرای برنامه های محرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و کاستن از شیب ابتلا به کرونا بکاهیم.
  • یکشنبه 12 مرداد 1399 ساعت 08:19
بازدید
بازدید از مجتمع صنوف آلاینده و کارخانه بازیافت زبالە
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، از مجتمع صنوف آلاینده و کارخانه بازیافت زباله با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، «آخوندزاده» مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی و هیات همراه، رییس شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان، مدیریت شعبه صندوق کارآفرینی شهرستان و هیات مدیره شرکت تعاونی «ژینگه پاریز» در روز شنبه، مورخ ۱۱ مردادماه ۱۳۹۹ بازدید به عمل آمد.
  • یکشنبه 12 مرداد 1399 ساعت 08:08