سقف‌های جدید نرخ سود علی‌الحساب سپرده‌های بانکی
سقف‌های جدید نرخ سود علی‌الحساب سپرده‌های بانکی
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 08:32
جلسه تعیین تکلیف، تصمیم گیری و مکان‌یابی آرامستان جدید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه‌ای در خصوص مکان یابی آرامستان جدید شهر بوکان با حضور امام جمعه، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، اعضای شورای اسلامی و شهردار بوکان، هیات امنای آرامستان بوکان، روسا و نمایندگان ادارات خدمات رسان شهرستان بوکان و اصحاب رسانه در روز سه شنبه، مورخ ۲۴ تیرماه ۱۳۹۹ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 08:29
در جلسه تنظیم بازار شهرستان بوکان مطرح شد؛
برنامه ریزی برای توزیع ۹۰ تن شکر و ۳۰ تن مرغ منجمد طرح تنظیم بازار/ لزوم تشدید نظارت و بازرسی از سطح بازار/ لزوم اطلاع‌رسانی مردم درخصوص مشاهده تخلفات صنفی از جمله گران‌فروشی، کم‌فروشی و احتکار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه تنظیم بازار شهرستان با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، روسا و نمایندگان ادارات صنعت، معدن و تجارت، اداره اطلاعات، تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی، اتاق اصناف و اصحاب رسانه در روز سه شنبه، مورخ ۲۴ تیرماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری بوکان برگزار شد.
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 08:27
جلسه تعیین تکلیف اراضی سپاه، نیروی انتظامی و شهرداری بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوکان، نشستی با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، فرماندهی نیروی انتظامی، جانشین فرماندهی سپاه بوکان، رییس شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان درخصوص تعیین تکلیف اراضی سپاه، نیروی انتظامی و شهرداری در روز دوشنبه، مورخ ۲۳ تیرماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری بوکان برگزار گردید.
  • سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 11:37
بازدید
بازدید کارشناسان فرمانداری، مرکز بهداشت، میراث فرهنگی و راهداری و حمل و نقل جاده ای از نحوه اجرای پروتکل‌ها و الزامات بهداشتی مهمانپذیرها، ترمینال و رستوران‌های بین‌ راهی به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا (۹۹/۰۴/۲۲)
  • دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 07:58
جلسه شورای ترافیک شهرستان بوکان (۹۹/۰۴/۲۲)
ساماندهی پارکینگ‌های سطح شهر/ مکان‌یابی پارک ترافیک کودک/ خط‌کشی معابر و سرعت‌کاه‌های سطح شهر/ ساماندهی آژانس‌های روستایی/ برخورد با ماشین‌های باری با تناژ غیرمجاز/ ایمن سازی محور بوکان-میاندوآب (پیچ ملالر)
  • دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 07:56
برگزاری پنجاه و دومین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا
در ادامه این جلسه سرپرست فرمانداری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرستان، از افزایش تعداد قابل توجه استفاده‌کنندگان از ماسک در سطح شهرستان خبر داد و گفت: افزایش تقاضا و استفاده از ماسک باعث کمبود آن در سطح شهرستان شده است. وی در ادامه خواستار چاره‌اندیشی جهت رفع کمبود ماسک شد.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:15
برگزاری جلسه کمیته کاری عفاف و حجاب شهرستان بوکان
در این جلسه ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته عفاف و حجاب، مسائل مرتبط با این حوزه و موضوعات فرهنگی مرتبط مورد بحث قرار گرفت و بعد از ارائه برنامه‌های ادارات سطح شهرستان برای هفته عفاف و حجاب، تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:14
برگزاری جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان بوکان
در این جلسه به آسیب‌شناسی مسائل حوزه تکدی‌گری شهرستان پرداخته شد و مقرر گردید طبق روال گذشته اکیپ ستاد ساماندهی متکدیان با همکاری اعضای ستاد نسبت به جمع‌آوری و ساماندهی آن‌ها اقدام نماید. همچنین مرکز نیمه ساخت ساماندهی متکدیان توسط شهرداری در سال‌جاری تکمیل گردد.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:13
دیدار سرپرست فرمانداری با امام جمعه و هیات امنای مسجد جامع شهر بوکان
سرپرست فرمانداری از ایجاد ردیف اعتباری تا اتمام و به پایان رساندن پروژه توسعه مسجد جامع در سال گذشته خبر داد و ابراز امیدواری نمود با قول مساعد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از محل اسناد برگشتی تخصیص لازم صورت و ضمن تسویه بدهی‌های موجود نسبت به توسعه و پیشبرد امورات اقدامات لازم صورت گیرد.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:12
<< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12