برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان بوکان
سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با اشاره به آمار بالای تصادفات جاده ای بر انجام اقداماتی همچون اصلاح نقاط حادثه خیز جاده های سطح شهرستان، نصب علائم هشدار دهنده و ... تاکید کرد.
  • یکشنبه 10 آذر 1398 ساعت 09:26
برگزاری نشست تخصصی در حوزه آب و فاضلاب شهری
پس از بازدید مدیر کل آبفای استان از شهرستان با حضور خسروپور سرپرست فرمانداری و مسئولین شهرستان تصمیماتی در حوزه آبفای شهری و روستایی اتخاذ گردید.
  • شنبه 9 آذر 1398 ساعت 08:59
‍ اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات کشور ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۲ خود در خصوص انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را منتشر کرد.
طبق اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات کشور، ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه ۱۰ آذر ۹۸ تا پایان وقت اداری روز شنبه ۱۶ آذر ۹۸ جمعاً به مدت ۷ روز انجام می‌شود.
  • شنبه 25 آبان 1398 ساعت 11:39
‍ برگزاری ششمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان
سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان: ترویج کاشت محصولات کم آب بر و کشت محصولات جایگزین از جمله زعفران از اولویت های اساسی جهاد کشاورزی بوده و شورای حفاظت از منابع آب شهرستان نیز با تمام توان در این راستا در تلاش خواهد بود‌.
  • شنبه 18 آبان 1398 ساعت 11:20
‍ برگزاری جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوکان
سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان: در شهرستان بوکان برنامه های قابل اجراء در ابتدای سال جاری با همکاری اعضا تدوین و به ادارات عضو ابلاغ گردیده که تمامی اقدامات بصورت برنامه محور انجام می گیرد.
  • دوشنبه 6 آبان 1398 ساعت 21:05
برگزاری مراسم تکریم آقای علیرضا نوروزی و معارفه آقای یعقوب محمد خواه به سمت رئیس دادگستری بوکان
سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان : رضایت مردم بزرگترین پاداش برای کسانی است که مسئولیت دارند و مسئولین در هیچ شرایطی نباید مردم را فراموش کنند چرا که مردم میتوانند به آنها عزت بدهند و میتوانند عزت را از آنها بگیرند.
  • شنبه 4 آبان 1398 ساعت 21:01
‍ برگزاری جلسه تخصصی کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بوکان
‍ برگزاری جلسه تخصصی کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بوکان با ریاست "خسروپور" سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بوکان، شهردار سیمینه، مدیریت شبکه بهداشت و درمان، مدیریت آموزش و پرورش و مسئولین مربوطه در محل سالن جلسات فرمانداری / روز پنجشنبه ۲۵ مهر ماه ۹۸
  • پنج شنبه 25 مهر 1398 ساعت 20:58
‍ نشست مشترک دهیاران بخش مرکزی و سیمینه
سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان : برقراری ارتباط و تعامل دهیاران با مردم  و هماهنگی با بخشداران و شوراهای اسلامی روستا موجب توسعه در روستا ها می شود
  • یکشنبه 14 مهر 1398 ساعت 13:38
‍ برگزاری جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر و کارگروه اجتماعی فرهنگی شهرستان بوکان
سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان: خبرنگاران و اصحاب رسانه درخواست نمود مطالبه گری مردم را منعکس نموده و آن را تقویت کنند.
  • سه شنبه 9 مهر 1398 ساعت 08:12
‍ اطلاعیه
اطلاعیه برگزاری اولین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت
  • سه شنبه 9 مهر 1398 ساعت 08:09