جلسه سرپرست فرمانداری با نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس و مدیرکل سازمان فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان‌غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، با حضور «حاج انور حبیب‌زاده» نماینده محترم مردم فهیم بوکان، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، «عباسی» مدیرکل سازمان فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی، سرپرست بخشداری مرکزی و رییس سازمان فنی و حرفه‌ای شهرستان بوکان جلسه‌ای در روز پنج‌شنبه، مورخ ۵ تیرماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری بوکان برگزار گردید.
  • شنبه 7 تیر 1399 ساعت 08:14
اطلاعیه (فوری)
جمعه بازار پرندگان (۹۹/۰۴/۰۶) و شنبه بازار میدان دام (۹۹/۰۴/۰۷) تعطیل می باشد.
  • شنبه 7 تیر 1399 ساعت 08:04
«تودیع و معارفه مدیریت توزیع برق شهرستان بوکان»
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان در روز پنج شنبه مورخ ۵ تیرماه ۱۳۹۹، با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، «علی‌نژاد» معاون بهره برداری و «نمدی» معاون نیروی انسانی شرکت توزیع برق استان آذربایجان غربی از زحمات «محمدنیا» تقدیر و قدردانی به عمل آمد و «نصیری» به عنوان سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان بوکان منصوب گردید.
  • شنبه 7 تیر 1399 ساعت 07:59
اطلاعیه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان
بدینوسیله به اطلاع عموم شهروندان عزیز می‌رساند که پیرو تصمیمات ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تمامی آموزشگاه‌های آزاد علمی از روز شنبه مورخ ۷ تیرماه به مدت دو هفته تعطیل می‌باشند. لازم به ذکر است با متخلفان برخورد و نسبت به پلمب این آموزشگاه‌ها اقدام خواهد شد.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 08:50
«روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گرامی‌باد»
دانش بیشتر - مراقبت بهتر
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 08:16
انتخاب شایسته حاج انور حبیب زاده
انتخاب شایسته حاج انور حبیب زاده به عنوان عضو هیات رییسه و دبیر اول کمیسیون اقتصادی
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 08:14
برگزاری چهل و ششمین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا به ریاست محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی (چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹)
استاندار آذربایجان غربی: محدودیت های جدید کرونایی بمدت دو هفته اجرا می شود/ بی تفاوتی مردم و مسئولین نسبت به کرونا عواقب جبران ناپذیری درپی دارد/ رفتار عمومی در غلبه بر کرونا نقش اساسی دارد.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 08:13
نشست هم‌اندیشی سرپرست فرمانداری با مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)
شایان ذکر است در این جلسه در مورد چگونگی شناسایی افراد واجد شرایط دریافت بسته‌های معیشتی بحث و گفتگو صورت گرفت و بر ایجاد سازوکارهای مناسب و لزوم رساندن این بسته‌ها به دست اقشار آسیب‌دیده در پی شیوع بیماری کرونا که تحت پوشش هیچ کدام از نهادهای حمایتی نیستند تاکید شد.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 08:12
آمار مبتلایان به بیماری کرونا
آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان بوکان (99/04/04)
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 08:11
«اطلاعیه»
بدینوسیله به اطلاع عموم همشهریان عزیز می‌رساند که با توجه به مشکلات پیش آمده درخصوص تحویل آرد به تعدادی از نانوایی‌ها با هماهنگی‌هایی که با اداره غله و خدمات بازرگانی و کارخانه آرد ماه منیر شده است، منبعد هیچ گونه مشکلی در خصوص تامین و توزیع آرد نانوایی‌های شهرستان وجود نخواهد داشت و سهمیه آرد تمامی نانوایی‌ها در زمان مقرر تحویل خواهد گردید.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 08:09