درراستای پیگیری مصوبات سفرمقام عالی استان به شهرستان بوکان صورت گرفت؛
بازدید شورای فنی استان از پروژه های سطح شهرستان بوکان با حضور نماینده فرمانداری و پیرو درخواست وهماهنگی فرماندار محترم شهرستان بوکان
  • سه شنبه 24 خرداد 1401 ساعت 21:58
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از روستاهای بخش مرکزی
باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان ازروستاهای سیدآباد قاجر، قاجر، تپی و قره لی بازدید و از نزدیک مطالبات و خواسته های مردم این روستاها را بررسی و پیگیری نمودند.
  • سه شنبه 24 خرداد 1401 ساعت 17:59
دیدار پارسامهر با خانواده معزز شهدا
پارسامهر معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان با خانواده معظم شهیدان والامقام وطن دوست و آذری و جانباز گرانقدر محمدی دیدار و تقدیر و تجلیل بعمل آوردند. همچنین با حضور در مزار شهدای روستای ساریقامیش و قرائت فاتحه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی با آرمانهای مقدس شهدا تجدید میثاق کردند.
  • سه شنبه 24 خرداد 1401 ساعت 17:57
بازدید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان از روستای ساریقامیش بهی
پارسامهر معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان به همراه جمعی از مسئولین از روستای ساریقامیش بهی بازدید بعمل آوردند.
  • سه شنبه 24 خرداد 1401 ساعت 07:54
برگزاری دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بوکان
🔷دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بوکان به ریاست باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و با حضور اعضای شورا در محل سالن جلسات خانه معلم شهرستان بوکان برگزار شد.
  • دوشنبه 23 خرداد 1401 ساعت 22:06
در راستای پیگیری مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان بوکان صورت گرفت؛
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از پروژه زیرگذر شیخلر
🔷این پروژه با تخصیص اعتبار لازم از طرف مقام عالی استان ، وتاکید فرماندار بر تسریع در اتمام عملیات باتوجه به مشکلات عدیده برای تردد کنندگان محور جاده برهان و اهالی روستای شیخلر و زمانبرشدن مدت اجرا ،عملیات آسفالت امروز اجرایی که با اتمام مرحله نرده گذاری و حفاظ و نصب علایم ترافیکی به بهره برداری خواهد رسید.
  • دوشنبه 23 خرداد 1401 ساعت 17:14
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از روستاهای بخش سیمینه
🔷اسکندری فرماندار شهرستان بوکان به همراه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان، بخشدار سیمینه و رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بوکان از روستاهای قورمیش، کانی سیران و کلتپه قورمیش از توابع بخش سیمینه بازدید و با امامان جماعت و مردم این روستاها دیدار و مسائل، مشکلات و مطالبات آنان را بررسی و پیگیری نمودند.
  • دوشنبه 23 خرداد 1401 ساعت 12:05
برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت آسیب‌های اجتماعی
این جلسه با ریاست اسکندری فرماندار بوکان و با حضور معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • دوشنبه 23 خرداد 1401 ساعت 11:13
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از روستاهای بخش مرکزی
🔷«باباخان اسکندری» فرماندار شهرستان بوکان از روستاهای باغچه بهی،درزیولی وقلایچی بازدید و با اهالی این روستاها دیدار و مطالبات آنان را بررسی و پیگیری نمود.
  • یکشنبه 22 خرداد 1401 ساعت 22:06
مراسم گرامیداشت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س)و امام رضا (ع) در بوکان در مسجد حضرت فاطمه با حضور امام جمعه، فرماندار ومسئولان اجرای روحانیون اهل سنت وتشیع برگزار شد
در پایان این مراسم هدایای مرقد مطهر امام رضا (ع) به روحانیون منتخب, بسیجیان و فرهنگیان و خانواده معظم شهدا اهدا شد.
  • یکشنبه 22 خرداد 1401 ساعت 21:04