بازدید
بازدید کارشناسان فرمانداری، مرکز بهداشت، میراث فرهنگی و راهداری و حمل و نقل جاده ای از نحوه اجرای پروتکل‌ها و الزامات بهداشتی مهمانپذیرها، ترمینال و رستوران‌های بین‌ راهی به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا (۹۹/۰۴/۲۲)
  • دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 07:58
جلسه شورای ترافیک شهرستان بوکان (۹۹/۰۴/۲۲)
ساماندهی پارکینگ‌های سطح شهر/ مکان‌یابی پارک ترافیک کودک/ خط‌کشی معابر و سرعت‌کاه‌های سطح شهر/ ساماندهی آژانس‌های روستایی/ برخورد با ماشین‌های باری با تناژ غیرمجاز/ ایمن سازی محور بوکان-میاندوآب (پیچ ملالر)
  • دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 07:56
برگزاری پنجاه و دومین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا
در ادامه این جلسه سرپرست فرمانداری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرستان، از افزایش تعداد قابل توجه استفاده‌کنندگان از ماسک در سطح شهرستان خبر داد و گفت: افزایش تقاضا و استفاده از ماسک باعث کمبود آن در سطح شهرستان شده است. وی در ادامه خواستار چاره‌اندیشی جهت رفع کمبود ماسک شد.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:15
برگزاری جلسه کمیته کاری عفاف و حجاب شهرستان بوکان
در این جلسه ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته عفاف و حجاب، مسائل مرتبط با این حوزه و موضوعات فرهنگی مرتبط مورد بحث قرار گرفت و بعد از ارائه برنامه‌های ادارات سطح شهرستان برای هفته عفاف و حجاب، تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:14
برگزاری جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان بوکان
در این جلسه به آسیب‌شناسی مسائل حوزه تکدی‌گری شهرستان پرداخته شد و مقرر گردید طبق روال گذشته اکیپ ستاد ساماندهی متکدیان با همکاری اعضای ستاد نسبت به جمع‌آوری و ساماندهی آن‌ها اقدام نماید. همچنین مرکز نیمه ساخت ساماندهی متکدیان توسط شهرداری در سال‌جاری تکمیل گردد.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:13
دیدار سرپرست فرمانداری با امام جمعه و هیات امنای مسجد جامع شهر بوکان
سرپرست فرمانداری از ایجاد ردیف اعتباری تا اتمام و به پایان رساندن پروژه توسعه مسجد جامع در سال گذشته خبر داد و ابراز امیدواری نمود با قول مساعد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از محل اسناد برگشتی تخصیص لازم صورت و ضمن تسویه بدهی‌های موجود نسبت به توسعه و پیشبرد امورات اقدامات لازم صورت گیرد.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:12
بازدید از مراکز دولتی و خصوصی خرید تضمینی گندم از کشاورزان
پیش‌بینی تولید ۱۰۰هزارتن گندم در شهرستان/ خرید ۱۵هزارتن گندم از کشاورزان شهرستان تا روز شنبه ۲۱ تیرماه/ درخواست از کشاورزان جهت تحویل گندم به مراکز خرید داخل شهرستان/ ۷ مرکز خرید آماده تحویل گندم از کشاورزان شهرستان
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:10
روحانی
کرونا هراسی و عادی‌سازی کرونا هر دو خطرناک است
تعطیلی کسب و کار در بلند مدت امکان پذیر نیست
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:08
هفته عفاف و حجاب
هفته عفاف و حجاب گرامی باد
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:07
شرایط دریافت وام ودیعه مستاجران
وزیر راه و شهرسازی: حداکثر متراژ واحد مسکونی مستاجران تهرانی برای برخورداری از تسهیلات ودیعه در تهران ۷۵ متر و در سایر شهرها ۹۰ مترمربع در نظرگرفته شده است
  • شنبه 21 تیر 1399 ساعت 08:23