به مناسبت هفته دولت؛
کلنگ‌زنی مجموعه ورزشی شهر سیمینه
پروژه مجموعه ورزشی چمن مصنوعی سیمینه در زمینی به مساحت ۳۰۰۷ مترمربع شامل دو قطعه زمین چمن مصنوعی، زمین فوتبال ساحلی و زمین والیبال با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال احداث می شود.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 08:53
به مناسبت هفته دولت؛
افتتاح مدرسه پنج کلاسه شهر سیمینه
مدرسه ۵ کلاسه شهر سیمینه در زمینی به مساحت ۳۱۰ مترمربع و با اعتبار ۳ میلیارد ۴۸۰ میلیون ریال توسط خیر مدرسه‌ساز آقای اسماعیل افشار ساخته شده است.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 08:50
تجلیل از مدافعان عرصه سلامت به مناسبت روز پزشک
✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، به مناسبت فرارسیدن یکم شهریور، سالروز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک با حضور امام جمعه، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، اعضای شورای تامین در محل شبکه و بهداشت درمان شهرستان از مدیر شبکه بهداشت و درمان، روسای مرکز بهداشت و بیمارستان و جمعی از پزشکان حاضر به نیابت از همه پزشکان شهرستان بوکان با اهدای لوح تقدیر بعمل آمد.
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 08:00
دیدار با خانواده شهید رحیم شکراله زاده به مناسبت هفته دولت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، به مناسبت هفته دولت از خانواده شهید رحیم شکراله‌زاده با حضور امام جمعه، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی دیدار و با اهدای لوح از مادر این شهید گرانقدر تجلیل بعمل آمد.
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 07:59
به مناسبت هفته دولت صورت گرفت؛
آیین گلباران و غبارروبی مزار شهدا
آیین گلباران و غبارروبی مزار شهدا با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 07:57
اطلاعیه روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب
اعلام سهمیه نفت سفید در قالب زیرساخت بانکی
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 07:56
استاندار آذربایجان غربی:
مردم دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند/ میزان استفاده از ماسک کاهش داشته است/ دستگاه های اجرایی فضاسازی محرم را جدی بگیرند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای کنترل روند بیماری کرونا تصریح کرد: متاسفانه میزان استفاده از ماسک کاهش داشته است. برخی با بی توجهی به الزامات سبب شیوع بیشتری بیماری می شوند.
  • یکشنبه 2 شهریور 1399 ساعت 08:11
دیدار سرپرست فرمانداری با فرماندهی انتظامی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۶/۰۱) سرهنگ «حیدری» فرمانده انتظامی و جانشین، معاونین و رئیس پلیس حوزه‌های مختلف انتظامی شهرستان بوکان، ضمن حضور در محل فرمانداری، با «خسروپور» سرپرست فرمانداری دیدار و فرارسیدن هفته دولت را به وی تبریک گفتند.
  • یکشنبه 2 شهریور 1399 ساعت 08:10
دیدار و ملاقات عمومی
دیدار و ملاقات عمومی «خسروپور» سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با همشهریان عزیز در راستای رفع مشکلات آنان به مناسبت هفته دولت
  • یکشنبه 2 شهریور 1399 ساعت 08:07