به مناسبت هفته دولت؛
دیدار سرپرست فرمانداری با رییس دادگستری و دادستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۶/۰۵) «محمدخواه» رییس دادگستری و «قدرت» دادستان عمومی و انقلاب بوکان، ضمن حضور در محل فرمانداری، با «خسروپور» سرپرست فرمانداری دیدار و فرارسیدن هفته دولت را به وی تبریک گفتند.
  • دوشنبه 10 شهریور 1399 ساعت 07:56
تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد
فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد
  • دوشنبه 10 شهریور 1399 ساعت 07:54
به مناسبت هفته دولت؛
بهره‌داری واحد پرورش اسب نژادی کُردی واقع در اراضی روستای سردرآباد
واحد پرورش اسب واقع در اراضی روستای سردرآباد بخش مرکزی شهرستان بوکان با سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۴۸۳۰ مترمربع با ظرفیت مولد ۲۲ راس و ظرفیت تولید ۱۷ راس کُره اسب نژاد اصیل کُردی و اشتغالزایی ۳ نفر با هدف توسعه و تامین پرورش اسب اصیل نژاد کُرد به منظور فروش و صادرات و استفاده در زمینه‌های مختلف به بهره‌برداری رسیده است.
  • پنج شنبه 6 شهریور 1399 ساعت 09:03
به مناسبت هفته دولت؛
بهره‌برداری از توسعه واحد صابون سازی
توسعه واحد صابون سازی واقع در اراضی روستای کانی‌طومار با اشتغالزایی برای ۵ نفر و ظرفیت تولید ۲۰۰ تن در سال، سرمایه‌گذاری ۹ میلیارد ریال و دریافت ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال بصورت تسهیلات در راستای حمایت از توسعه و ایجاد اشتغالزایی پایدار مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی به بهره‌برداری رسیده است.
  • پنج شنبه 6 شهریور 1399 ساعت 08:58
مناسبت
روز داروساز
۵ شهریورماه، روز بزرگداشت دانشمند نامی، محمد بن زکریای رازی و روز داروساز گرامی‌باد
  • پنج شنبه 6 شهریور 1399 ساعت 08:56
جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس و اجرای طرح کرامت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس با حضور اعضای شورای تامین، کارشناسان فرمانداری، رییس شورای اسلامی شهر بوکان، روسا و نمایندگان ادارات و مدیران محلات امیرآباد، اسلام‌آباد و کل‌تپه در روز سه‌شنبه، مورخ ۴ شهریورماه ۱۳۹۹ با محوریت هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس و اجرای طرح کرامت در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 08:39
نشست سرپرست فرمانداری با جمعی از اهالی روستای سلامت
در این نشست مسائل و مشکلات حوزه تامین آب شرب روستای سلامت مورد بحث قرار گرفت و طی تماس سرپرست فرمانداری با مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان‌غربی مقرر گردید کارشناسان فنی استان ظرف مدت هفته آینده به شهرستان اعزام و نسبت به بازدید، آب یابی و آب رسانی با میزان برآورد اعتبار مورد نیاز جهت تامین آب شرب اقدام نمایند.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 08:36
إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون
همکار گرامی، جناب آقای غفور سلیمی درگذشت عموی بزرگوارتان را تسلیت می‌گوییم و از پروردگار مهربان برای ایشان، رحمت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می‌نماییم.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 08:34
تابش امید
گازرسانی
گازرسانی به روستاهای آذربایجان‌غربی در دولت تدبیر و امید
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 08:34
به مناسبت هفته دولت؛
بهره‌برداری از طرح یک روستا یک محصول در روستای «اوچ‌تپه»
به ۵۲ نفر از اهالی روستای اوچ‌تپه تسهیلات به مجموع ۶ میلیارد ریال در راستای ایجاد اشتغال پایدار روستایی در قالب طرح یک روستا یک محصول با هدف تولید صنایع دستی، گلیم، جاجیم، بافتنی دستی، دوخت و لباس محلی پرداخت شده است.
  • چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 08:29