مراقب باشید
سامانه sejam.press جعلی است.
  • دوشنبه 17 شهریور 1399 ساعت 10:10
جهش گازرسانی درآذربایجان غربی؛ تدبیری که امید آفرید
جهش گازرسانی در آذربایجان غربی؛ مفهومی زیبا که استاندار آذربایجان غربی در مراسم بهره برداری از طرح‌های گازرسانی که با حضور رئیس جمهوری و بصورت ویدئو کنفراس، برگزار شد، خطاب به وی و در توصیف وضعیت گازرسانی در این استان عنوان کرد.
  • دوشنبه 17 شهریور 1399 ساعت 10:09
سیدحسن الحسینی مسوول شبکه آموزشی دانش آموزی شاد در گفت‌وگو با ایرنا:
سیم‌کارت شاد امنیت دانش‌آموزان در فضای مجازی را حفظ می‌کند
سیم‌کارت شاد تنها قابلیت ورود به شبکه شاد را برای دانش‌آموزان مهیا می‌کند؛ از این رو امنیت آنها در استفاده از شبکه مجازی در حین آموزش حفظ می‌شود.
  • دوشنبه 17 شهریور 1399 ساعت 09:10
اطلاعیه
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان با صدور اطلاعیه ای نحوه حضور دانش آموزان در مدارس را اعلام کرد.
به اطلاع عموم هم استانی های عزیز و اولیا محترم دانش آموزان می رساند با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید از روز شنبه ۱۵ شهریور ماه و به جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در سال تحصیلی جدید ، حضور دانش آموزان در مدارس به صورت گروه بندی و با اطلاع قبلی از طرف مسئولین ذیربط مدارس به خانواده ها انجام خواهد شد ، لذا از حضور دانش آموزان بدون اطلاع قبلی در مدارس خودداری گردد.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:37
با حضور مقام عالی استان صورت گرفت؛
کلنگ گازرسانی به ۱۹ روستا به زمین زده شد.
کلنگ زنی گاز ۱۹ روستایی با اعتبار کل ۱۳۵ میلیارد ریال که شامل گازرسانی به ۱۴ روستای محور کانی‌رش شامل روستاهای سیف الدین علیا، عزیزکند، داره گردله، علم آباد، خراسانه، حاجی کند، شرفکند، خانقاه، نیسک آباد، قادرآباد، آشی گلان، سردرآباد و حسین آباد) با ۶۸۳ خانوار و لوله‌گذاری بطول ۱۲۱ کیلومتر با اعتبار ۹۴ میلیارد ریال و گازرسانی به ۵ روستا محور جمبوغه شامل روستاهای قلیچ، سیدآباد، قاجر و نوبار با ۳۴۴ خانوار و لوله گذاری بطول ۲۷ کیلومتر با اعتبار ۴۱ میلیارد ریال می باشد.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:34
با حضور مقام عالی استان صورت گرفت؛
افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت
مرکز خدمات جامع سلامت شهری (شماره ۷) در زمینی به مساحت ۵۰۶ (تامین شده از طرف شهرداری) با متراژ اعیانی ۷۱۱ مترمربع و با اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال جهت احداث و تجهیز به بهره برداری رسید.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:32
با حضور مقام عالی استان صورت گرفت؛
دیدار با خانواده شهید رشید شیخ آقایی نخستین شهید مدافع سلامت استان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، با حضور «محمدمهدی شهریاری» استاندار آذربایجان غربی، سرپرست فرمانداری، نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، با خانواده شهید رشید شیخ آقایی نخستین شهید مدافع سلامت استان امروز پنج‌شنبه، مورخ ۱۳ شهریورماه ۱۳۹۹ دیدار بعمل آوردند.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:31
با حضور مقام عالی استان صورت گرفت؛
افتتاح پارک موکریان
فاز اوّل این پارک با مساحت ۳ هکتار و با هزینه کرد بیش از ۳۵ میلیارد ریال علاوه بر بهره‌گیری از مبلمان، روشنایی، نیمکت، فضای بازی کودکان، تعبیه مکان‌های استراحت، بوفه، سرویس‌های بهداشتی و غیره از نظر تنوعِ فضای سبز نیز متفاوت ترین پارک سطح شهر خواهد بود.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:27
با حضور مقام عالی استان صورت گرفت؛
افتتاح کشتارگاه صنعتی بوکان
کشتارگاه صنعتی دام سبک و سنگین با ظرفیت ۷۵۰۰ تن در سال با بسته‌بندی بهداشتی گوشت با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم برای ۳۰ نفر به بهره‌برداری رسید.
  • شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 09:22
هفته تعاون
هفته تعاون گرامی باد
  • پنج شنبه 13 شهریور 1399 ساعت 09:12