جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا
برگزاری ویدئو کنفرانس رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مدیریت کرونا با استانداران و ستادهای استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:07
مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی تا ساعت ۲۴ روز شنبه
داوطلبان با مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می توانند مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:21
پایان کرونا به نوع رفتار مردم بستگی دارد
▪️مسعود مردانی عضو ستاد ملی مقابله با کرونا در گفت و گو با ایرنا: 🔹نهادینه شدن فرهنگ استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی کننده در محیط‌های کاری، تفریحی، خرید و غیره باعث می‌شود در فصل سرما کرونا را از پای درآوریم.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:19
برگزاری شصت و ششمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا به ریاست استاندار آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، شصت و ششمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و فرمانداران سراسر استان بصورت ویدیوکنفرانس در روز پنج‌شنبه، مورخ ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۹ برگزار گردید.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:15
دیدار فرماندار شهرستان با رییس، معاونین و کارشناسان کمیته امداد امام خمینی (ره)
مهندس «امین‌زاده» مهاجرپذیری و افزایش جمعیت شهرستان در سال‌های اخیر را که با گسترش مناطق حاشیه‌نشین همراه بوده است را از مشکلات بوکان برشمرد که باعث فقر و محرومیت شده است. فرماندار شهرستان بوکان با اشاره به اینکه ۱۰۰٪ کمک‌های جذب شده از طرف مردم و خیرین در داخل شهرستان هزینه خواهد شد، اعتماد عمومی به کمیته امداد امام خمینی (ره) را مطلوب ارزیابی کرد و بر لزوم اطلاع‌رسانی و روشنگری در راستای افزایش این جنبه تاکید کرد.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:12
إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون
همکاران گرامی جناب آقایان آزاد محمدپور و محمدامین محمدپور درگذشت عموی بزرگوارتان را تسلیت می‌گوییم و از پروردگار مهربان برای ایشان، رحمت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می‌نماییم. خداوند قرین رحمتش فرماید.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:10
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ امروز پنج‌شنبه، مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان به همراه «قزلجی» رئیس شورای اسلامی شهر و «رستم پور» شهردار بوکان از نحوه‌ اجرا و پیشرفت پروژه‌های احداث خیابان ۴۰ متری منتهی به مسکن مهر و دیوار حائل خیابان مهر ماندگار، فاز دوم پارک موکریان، اجرای کانال جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی در بلوار شهید چمران، پارک مهر، کوی هواشناسی و مساکن مهر بازدید بعمل آوردند.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:07
برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، امروز پنج شنبه، مورخ ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۹ جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور امام جمعه، مهندس «امین زاده» فرماندار شهرستان، اعضای شورای تامین و اعضای ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:04
فرماندار شهرستان بوکان؛
رضایتمندی مردم، اصل و محور کارمان خواهد بود
فرماندار شهرستان بوکان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی تلاش و اقدامات صورت گرفته توسط ادارات، از آن‌ها درخواست نمود که در جلسه آینده شورای اداری هر کدام نسبت به ارائه گزارشی از وضع موجود اقدام و بررسی‌های لازم را جهت شناخت توانمندی و استعدادهای شهرستان در جهت تأمین توسعه پایدار صورت دهند. وی ادامه داد: باید بیشتر در خدمت مردم باشیم و در جهت کاهش فشارهای اقتصادی وارده، بهتر عمل نماییم.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:03
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۶/۲۶) اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، در خصوص مسائل و مشکلات حوزه شهر بوکان بحث و تبادل نظر نمودند.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 07:58