دیدار فرماندار شهرستان بوکان با مدیرعامل کارخانه سیمان کاوان بوکان و هیات همراه
کارخانه سیمان کاوان با اشتغالزایی مستقیم برای ۳۵۰ نفر، بیشترین میزان اشتغالزایی در میان واحد‌های صنعتی در سطح شهرستان را دارا می‌باشد.
  • دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 08:15
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره بهزیستی شهرستان و هیات همراه
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره بهزیستی شهرستان و هیات همراه
  • دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 08:13
فرماندار شهرستان بوکان؛
از اجرای طرح‌های گردشگری با هدف ایجاد فرصت‌های شغلی و جذب گردشگر حمایت خواهیم کرد
در این دیدار فرماندار شهرستان بوکان خواستار پیگیری و جذب سرمایه‌گذار جهت اجرای طرح‌های گردشگری شد و افزود: از اجرای طرح‌های گردشگری با هدف ایجاد فرصت‌های شغلی و جذب گردشگر با تمام توان حمایت خواهیم کرد.
  • دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 08:08
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از روسای هیات‌های ورزشی شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۶/۲۹) رییس اداره ورزش و جوانان به همراه جمعی از روسای هیات‌های ورزشی شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت رشته‌های مختلف ورزشی در سطح شهرستان را ارائه داد.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:24
در دیدار فرماندار شهرستان بوکان با روسای ادارات صمت و اتاق اصناف مطرح شد؛
بازدید از کلیه واحدهای تولیدی و صنعتی و معادن شهرستان/ تشدید نظارت و کنترل قیمت‌ها و لزوم برخورد جدی با گرانفروشی‌ها/ لزوم پیگیری و برنامه‌ریزی جهت ایجاد شهرک صنعتی شماره ۲
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۶/۲۹) روسای ادارات صمت و اتاق اصناف و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت واحدهای تولیدی، صنعتی، معادن و فعالیت واحدهای صنفی سطح شهرستان را ارائه دادند.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:16
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوکان و هیات همراه
مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، اقدامات سپاه در حوزه محرومیت‌زدایی را قابل تقدیر عنوان کرد و گفت: اقداماتی از این دست به کسب رضایت مردم خواهد انجامید. وی ادامه داد: با مجموعه شورای اداری تمام تلاشمان را در جهت کسب رضایتمندی حداکثری مردم بکار خواهیم بست.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:14
استعلام وضعیت اعتباری صادرکننده چک از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی
بر این اساس هموطنان عزیز می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این بانک به نشانی www.cbi.ir و مراجعه به صفحه استعلام وضعیت اعتباری چک صیادی، از طریق ارسال شناسه استعلام 16 رقمی مندرج در چک‌های صیادی، از وضعیت اعتباری صادرکننده چک مطلع شوند.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:13
فرماندار شهرستان بوکان؛
دانشگاه موتور محرکه توسعه در جامعه است و می‌تواند کمک شایانی به توسعه شهرستان با توجه به پتانسیل‌های موجود نماید
مهندس «امین‌زاده» ضمن اشاره به لزوم توجه بیشتر به حوزه دانشگاه گفت: دانشگاه موتور محرکه توسعه در جامعه است و می‌تواند کمک شایانی به توسعه شهرستان با توجه به پتانسیل‌های موجود نماید. وی دوری دانشگاه از مسائل حاشیه‌ای را ضروری خواند و افزود: دانشگاه بایستی در همه حوزه‌ها رسالت واقعی خود را در راستای حل مسائل و مشکلات شهرستان ایفا کند.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:12
فرماندار شهرستان بوکان؛
هدف اصلی، خدمت به مردم و کمک به حل مشکلات آنان است.
مهندس «امین‌زاده» ضمن اشاره به جایگاه بلند و رفیع ائمه جماعات، به اهمیت و لزوم تکریم و حفظ این جایگاه اشاره کرد. وی در ادامه افزود: هدف اصلی همه مسئولان، خدمت به مردم و کمک به حل مشکلات آنان است.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:10
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با اعضای شورای اسلامی بخش سیمینه
در این دیدار فرماندار شهرستان بوکان تعامل، همکاری و هماهنگی بیشتر با شوراهای اسلامی سطح روستاها را در جهت پیشبرد امور عمرانی و توسعه همه جانبه شهرستان ضروری عنوان کرد و بر پیگیری حل مشکلات روستاییان تاکید کرد.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:09