دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره زندان شهرستان و هیات همراه
✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «محمدی» رییس اداره زندان شهرستان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از وضعیت زندان شهرستان ارائه و به بیان برنامه‌ها و مشکلات حوزه خود پرداختند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:09
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوکان
در این دیدار فرماندار شهرستان بوکان به اهمیت و نقش فرهنگ در جامعه اشاره کرد و گفت: انتظار اقدامات بسیار بیشتری در این حوزه وجود دارد. وی ادامه داد: بایستی با پیگیری و جدیت لازم، زمینه برگزاری برنامه‌های شاخص فرهنگی هنری را فراهم آوریم.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:08
مدیر کل توسعه منابع انسانی وزارت کشور:
زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت کشور تا چهارم مهرماه تمدید شد/ استخدام ۱۵۰۰ نفر در بخشداری ها، فرمانداری ها و ستاد وزارت کشور
زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت کشور تا چهارم مهرماه تمدید شد/ استخدام ۱۵۰۰ نفر در بخشداری ها، فرمانداری ها و ستاد وزارت کشور
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:07
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه بوکان
شرکت نفت ناحیه بوکان با توزیع سالیانه حدود ١٦٠ میلیون لیتر انواع فرآورده بنزین، نفت سفید، نفتگاز و نفتکوره از طریق ۱۱ جایگاه سوخت و ٢٩ فروشندگی و تعاونی فعالیت می‌کند و همچنین سالیانه بر عرضه حدود ٣١٠٠٠تن سی ان جی از طریق ١٠ جایگاه نظارت داشته و هر سال بطور متوسط ٦٠٠٠ تن گاز مایع مورد نیاز شهرستان را تامین می‌نماید.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:02
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان و هیات همراه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز دوشنبه (۹۹/۰۶/۳۱) «حبیبی» رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از خدمات صورت گرفته ارائه و به بیان مسائل و مشکلات حوزه خود پرداختند.
  • دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 14:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان و هیات همراه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز دوشنبه (۹۹/۰۶/۳۱) «رحمت اله گلی» سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از خدمات صورت گرفته ارائه و به بیان مسائل و مشکلات حوزه خود پرداختند.
  • دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 13:30
در دیدار با روسای بانک‌های سطح شهرستان بوکان مطرح شد؛
فرماندار شهرستان بوکان؛ همکاری و مساعدت در پرداخت و اعطای تسهیلات ازدواج و اشتغالزایی صورت گیرد.
مهندس «امین‌زاده» درخصوص پرداخت تسهیلات به متقاضیان گفت: همکاری و مساعدت در پرداخت و اعطای تسهیلات ازدواج و اشتغالزایی صورت گیرد.
  • دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 11:30
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان و هیات همراه
مهندس «امین‌زاده» به لزوم مطالعه و برنامه‌ریزی بیشتر و استفاده از ظرفیت‌های این حوزه در راستای اشتغالزایی و ایجاد کار اشاره کرد و گفت: اقدامات شاخصی در حوزه گردشگری لازم است انجام دهیم‌. ▫️وی ادامه داد: کمک حال اجرا و پیاده‌سازی طرح‌های میراث فرهنگی خواهیم بود.
  • دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 10:30
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس درمانگاه تامین اجتماعی و هیات همراه
درمانگاه تامین اجتماعی بوکان فعالیت خود را در سطح عمومی از سال ۱۳۷۹ آغاز نموده است و در حال حاضر تخصصی سطح دو و دارای بخش‌های آزمایشگاه، رادیولوژی، داروخانه، مامایی، تزریقات و پانسمان و همچنین کمیسیون و شورای پزشکی می‌باشد.
  • دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 10:30