دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «سهرابی» رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، ضمن ارائه گزارش کلی از عملکرد حوزه راه و شهرسازی، اعلام نمود که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در بوکان طی ماه جاری صورت خواهد گرفت و در شهر سیمینه نیز زمین مورد نیاز تامین و جهت اجرا تحویل بنیاد مسکن گردیده است.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 13:54
فرماندار شهرستان بوکان در دیدار با نمایندگان سمن‌های شهرستان؛
سازمان‌ های مردم نهاد پل ارتباطی مردم با بدنه حاکمیتی هستند/ خوشحالم که در شهری خدمت می‌کنم که به شهر فرهیختگان معروف است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) نمایندگان سمن‌های فعال شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از حوزه فعالیت خود ارائه دادند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:26
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس دانشگاه علمی کاربردی بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «حسن‌پور» رییس دانشگاه علمی کاربردی بوکان به همراه معاون اداری و مالی با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از وضعیت فعلی دانشگاه ارائه نمودند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:24
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با اعضای مجمع مشورتی زنان شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) اعضای مجمع مشورتی زنان شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از وظایف مجمع ارائه و بخشی از چالش‌ها و مشکلات حوزه زنان و خانواده را مطرح نمودند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:21
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و هیات همراه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «احمدی» رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به همراه جمعی از خانواده معظم شهداء و ایثارگران با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت بنیاد شهید ارائه و بر تکریم خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران تاکید کردند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:19
روحانی
امروز زمان نه گفتن به زورگویی و قلدری است
رییس جمهوری در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با بیان این که برای جهان امروز زمان "نه" گفتن به زورگویی و قلدرمآبی است، گفت: دوران سلطه و هژمونی به سرآمده است.ملت ها و فرزندان ما سزاوار دنیایی بهتر، امن تر و قانون مدارتر هستند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:16
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس صندوق کارآفرینی امید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «قزان» رییس صندوق کارآفرینی امید با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از پرداخت تسهیلات ‌اشتغالزایی توسط صندوق ارائه کرد.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:14
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر سیمینه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر سیمینه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از پروژه‌های عمرانی و وضعیت شهر سیمینه ارائه و به بیان برنامه‌ها و مشکلات شهر پرداختند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:13
برگزاری جلسه شورای فنی ترافیک
▫️بررسی مسائل و مشکلات ترافیک شهری و درخواست‌های مردمی
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:12
فرماندار شهرستان بوکان در دیدار با رییس اداره تامین اجتماعی بوکان؛
با توجه به جمعیت بوکان، اقتضا می‌کند که سطح درمانگاه تامین اجتماعی ارتقاء و برای احداث بیمارستان تامین اجتماعی اقدام شود/ به طور جدی پیگیر عقب‌ماندگی‌های این حوزه خواهیم بود
لازم به ذکر است ۸۱۰۰۰ نفر از جمعیت بوکان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند که شامل ۷۵۰۰۰ نفر بیمه شده اصلی و تبعی، ۵۰۰۰ نفر مستمری بگیر و تبعی و ۱۰۰۰ نفر بیمه بیکاری بگیر و تبعی آن‌ها می‌باشد.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:10