دیدار فرماندار شهرستان بوکان با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و هیات همراه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز یک‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۶) «حاتمی» مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان به همراه نماینده شرکت شهرک‌های صنعتی در بوکان و رییس هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بوکان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از وضعیت شرکت صنعتی ارائه و پاره‌ای از مشکلات شهرک صنعتی را از حمله توسعه شهرک صنعتی، بررسی و پیگیری مکان‌یابی مناسب فاز دوم شهرک صنعتی، لکه‌گیری معابر و خیابان‌های شهرک صنعتی ..........
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 21:30
حضور فرماندار شهرستان بوکان در روستای کهریزه محمودآباد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز یک‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۶) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان با امام جماعت، اعضای شورای اسلامی، دهیار و معتمدین روستای کهریزه محمود‌آباد از توابع بخش مرکزی دیدار کرد.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 21:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با هیات رییسه اتاق اصناف و رییس اداره صمت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز یک‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۶) هیات رییسه اتاق اصناف و رییس اداره صمت با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت اصناف سطح شهرستان ارائه دادند.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 14:06
اطلاعیه شماره (۱) دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی آذربایجان غربی
به اطلاع مردم عزیز استان آذربایجان غربی می رساند با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و جهت تامین و حفظ سلامت آحاد جامعه بخصوص گروههای پر خطر وآسیب پذیر ابتلا به آنفلوانزای فصلی و ضمن تاکید بر اهمیت رعایت موازین بهداشت فردی و بهداشت تنفسی که تاثیر بسزایی در کاهش ابتلا و انتقال بیماری آنفلوانزای فصلی، به موازات بیماری کووید ۱۹ دارد، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذر بایجان غربی پیگیر دریافت سهمیه واکسن آنفلوانزای فصلی جهت گروه های واجد شرایط تعیین شده می باشد.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 14:04
بازدید سرزده فرماندار شهرستان بوکان از ادارات ثبت اسناد و املاک و امور مالیاتی شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز یک‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۶) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان از ادارات ثبت اسناد و املاک و امور مالیاتی شهرستان با هدف ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان بوکان بازدید بعمل آورد و از نزدیک با کارکنان ادارات مذکور دیدار و در جریان مسائل و مشکلات و نحوه خدمات‌دهی به ارباب رجوع قرار گرفت.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 13:56
به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد؛
مراسم تجلیل از ایثارگران، خانواده شهداء و رزمندگان شاغل و بازنشسته مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بوکان
مراسم تجلیل از ایثارگران، خانواده شهداء و رزمندگان شاغل و بازنشسته مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بوکان
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 13:00
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از بخشداری مرکزی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز یک‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۶) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان ضمن بازدید از بخشداری مرکزی با «خضری» بخشدار مرکزی و کارشناسان بخشداری دیدار کرد.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 10:30
دستور مجازات روحانی برای کسانی که ماسک نمی‌زنند
رئیس جمهور در ستاد ملی کرونا: نظارت‌ها کاهش یافته، گزارش‌های اخیر وزارت بهداشت نشان می‌دهد که کرونا جوانان را نیز بیمار می‌کند. ۱۴ درصد افرادی که بستری هستند قبلا کرونا گرفته بودند. ناچاریم مقررات و نظارت‌ها را تشدید کنیم.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 09:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با بخشدار و کارشناسان بخشداری سیمینه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «محمدی» بخشدار سیمینه به همراه کارشناسان بخشداری و نماینده دهیاران بخش سیمینه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت روستاهای تابع بخش سیمینه ارائه نمود.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 21:00
برگزاری شصت و نهمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا به ریاست استاندار آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، شصت و نهمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان و فرمانداران سراسر استان بصورت ویدیوکنفرانس در روز شنبه، مورخ ۵ مهرماه ۱۳۹۹ برگزار گردید.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 19:30