به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد؛
مراسم تجلیل از ایثارگران، خانواده شهداء و رزمندگان شاغل و بازنشسته مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بوکان
مراسم تجلیل از ایثارگران، خانواده شهداء و رزمندگان شاغل و بازنشسته مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بوکان
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 13:00
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از بخشداری مرکزی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز یک‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۶) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان ضمن بازدید از بخشداری مرکزی با «خضری» بخشدار مرکزی و کارشناسان بخشداری دیدار کرد.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 10:30
دستور مجازات روحانی برای کسانی که ماسک نمی‌زنند
رئیس جمهور در ستاد ملی کرونا: نظارت‌ها کاهش یافته، گزارش‌های اخیر وزارت بهداشت نشان می‌دهد که کرونا جوانان را نیز بیمار می‌کند. ۱۴ درصد افرادی که بستری هستند قبلا کرونا گرفته بودند. ناچاریم مقررات و نظارت‌ها را تشدید کنیم.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 09:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با بخشدار و کارشناسان بخشداری سیمینه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «محمدی» بخشدار سیمینه به همراه کارشناسان بخشداری و نماینده دهیاران بخش سیمینه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت روستاهای تابع بخش سیمینه ارائه نمود.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 21:00
برگزاری شصت و نهمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا به ریاست استاندار آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، شصت و نهمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان و فرمانداران سراسر استان بصورت ویدیوکنفرانس در روز شنبه، مورخ ۵ مهرماه ۱۳۹۹ برگزار گردید.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 19:30
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس دانشکده پرستاری بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «علی‌آقایی» رییس دانشکده پرستاری بوکان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت دانشکده پرستاری ارائه دادند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 14:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با مدیران بیمه سلامت و بیمه ایران (شعبه مرکزی)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «رشیدی» رییس اداره بیمه سلامت و «ادیب» مدیر بیمه ایران شعبه مرکزی با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت و تعداد بیمه شدگان سلامت و بیمه ایران ارائه دادند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 13:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «سعادتی» رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوکان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت موقوفات شهرستان ارائه و به بیان مسائل و مشکلات حوزه اوقاف پرداختند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 13:00
بازدید
بازدید کارشناس عمران فرمانداری بهمراە رییس ادارە راهداری و حمل و نقل جادە‌ای شهرستان بوکان از محل باند کندرو محدودە روستای ناچیت و نظارت بر عملیات ساماندهی آن
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 12:30
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره هواشناسی شهرستان بوکان
اداره هواشناسی بوکان از سال ۸۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. ایستگاه از ابتدا بصورت ۱۲ ساعته و سنتی فعالیت می‌نمود تا اینکه در سال ۹۵ از محل اعتبارات ستاد احیای دریاچه ارومیه، ایستگاه تمام اتوماتیک خریداری و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 12:30