جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت تعاونی دامداران بوکان
جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت تعاونی دامداران بوکان
  • سه شنبه 9 شهریور 1400 ساعت 12:21
به مناسبت هفته دولت؛
واحد تولید و فرآوری بذر جو در بوکان به بهره‌برداری رسید.
واحد تولید و فرآوری بذر جو در بوکان با حضور «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.
  • دوشنبه 8 شهریور 1400 ساعت 18:29
به مناسبت هفته دولت؛
سه پروژه گازرسانی به نیابت در روستای جوانمرد بوکان کلنگ‌زنی شد
سه پروژه گازرسانی به نیابت در روستای جوانمرد با حضور امام جمعه بوکان، «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و اهالی آن روستاها کلنگ‌زنی شد.
  • دوشنبه 8 شهریور 1400 ساعت 17:27
به مناسبت هفته دولت؛
گازرسانی به ۱۰ روستای محور تکان‌تپه به بهره‌برداری رسید
گازرسانی به ۱۰ روستای محور تکان‌تپه با حضور امام جمعه، «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.
  • دوشنبه 8 شهریور 1400 ساعت 16:26
به مناسبت هفته دولت؛
واحد بوجاری و بسته‌بندی غلات و حبوبات به بهره‌برداری رسید.
واحد بوجاری و بسته‌بندی غلات و حبوبات در بوکان با حضور «صادقی» معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی، «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.
  • دوشنبه 8 شهریور 1400 ساعت 15:24
به مناسبت هفته دولت؛
پروژه مجتمع آبرسانی حصار و اجرای خط انتقال آب چاه‌های جدید حصار به بوکان کلنگ‌زنی شد.
پروژه مجتمع آبرسانی حصار و نیز اجرای خط انتقال آب چاه‌های جدید حصار به بوکان با حضور امام جمعه، «صادقی» معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی، «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ‌زنی شد.
  • دوشنبه 8 شهریور 1400 ساعت 14:23
به مناسبت هفته دولت؛
مدرسه ۱۰ کلاسه «مهندس محمدمهدی نجات» افتتاح شد
مدرسه ۱۰ کلاسه «مهندس محمدمهدی نجات» خیر مدرسه‌ساز با حضور امام جمعه، «صادقی» معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی، «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.
  • دوشنبه 8 شهریور 1400 ساعت 13:20
به مناسبت هفته دولت؛
کارخانه تولید رب گوجه‌فرنگی و کنستانتره سیب در بوکان به بهره‌برداری رسید
کارخانه تولید رب گوجه‌فرنگی و کنستانتره سیب ابراهیمی در بوکان با حضور «صادقی» معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی، «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.
  • دوشنبه 8 شهریور 1400 ساعت 11:18
در ادامه آزادسازی اراضی ملی تصرف شده؛
۲۲۱۸۰ مترمربع از اراضی ملی بوکان رفع تصرف شد.
امروز با خلع ید و رفع تصرف از ۲۰۹۰۰ مترمربع واقع در پشت دانشگاه علمی کاربردی، ۱۰۰۰ مترمربع واقع در برده‌زرد و خلع ید و قلع و قمع اعیانی احداثی به مساحت ۲۸۰ متر بالاتر از آتش نشانی امیرآباد با هماهنگی فرمانداری، صدور احکام قضایی توسط دادستانی و همکاری و حضور نیروی انتظامی، راه و شهرسازی و شهرداری انجام گرفت.
  • یکشنبه 7 شهریور 1400 ساعت 17:16
جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا
برگزاری جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا به ریاست «شهریاری» استاندار آذربایجان غربی و با حضور «براخاصی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بوکان و اعضای ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان بصورت ویدیوکنفرانس
  • یکشنبه 7 شهریور 1400 ساعت 14:14