ویدئو کنفرانس
ستاد ملی مدیریت کرونا
برگزاری ویدئو کنفرانس رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مدیریت کرونا با استانداران و ستادهای استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 10:00
ماسک خطر ابتلا به کرونا را کاهش می‌دهد
با توجه به اینکه وضعیت کشور از لحاظ همه گیری کرونا مطلوب نیست از مردم می خواهیم استفاده از ماسک را در اولویت قرار بدهند، زیرا زدن ماسک بهترین روش برای پیشگیری از این بیماری است.
  • جمعه 18 مهر 1399 ساعت 09:30
هفته سلامت روان
هفته سلامت روان
  • جمعه 18 مهر 1399 ساعت 09:03
پیام تسلیت رئیس‌جمهوری در پی درگذشت استاد شجریان
استاد شجریان⁩ چهره برجسته هنری و آفریننده ماندگارترین نواهای دلنشین ایرانی و خواننده ربنای رمضان، میراث ارزشمندی از خود به یادگار گذاشت. یقیناً ملت قدرشناس ایران، نام و یاد و آثار این هنرمند محبوب را همواره در خاطره‌ها، زنده نگاه خواهد داشت. روحش شاد و یادش گرامی
  • پنج شنبه 17 مهر 1399 ساعت 10:30
اطلاعیه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان
به اطلاعیه مردم عزیز شهرستان می‌رساند با عنایت به نامه معاون محترم امنیتی و انتظامی و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و مصوبه ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر اعمال محدودیت در شهرهای قرمز و با توجه به وضعیت بسیار حاد شهرستان بوکان و بالا بودن قدرت سرایت ویروس کرونا، نماز جمعه این هفته در هیچکدام از مساجد سطح شهرستان برگزار نخواهد شد.
  • پنج شنبه 17 مهر 1399 ساعت 09:00
روز جهانی پست گرامی‌باد
روز جهانی پست گرامی‌باد
  • پنج شنبه 17 مهر 1399 ساعت 08:30
«اطلاعیه فوری»
بدینوسیله به اطلاع عموم همشهریان عزیز می‌رساند پیرو درخواست ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا جهت تمدید اعمال محدودیت‌های جدید با توجه به وضعیت قرمز بیشتر شهرستان‌های استان و موافقت کمیته امنیتی،اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا جهت اجرای محدودیت‌های جدید به مدت یک هفته دیگر از تاریخ ۹۹/۰۷/۱۹ لغایت ۹۹/۰۷/۲۵، مصادیق مشمول محدودیت به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
  • پنج شنبه 17 مهر 1399 ساعت 08:00
بازدید فرماندار شهرستان بوکان و نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی از زندان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۷/۱۶) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان به همراه «حبیب‌زاده» نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی از زندان بوکان بازدید بعمل آوردند.
  • چهارشنبه 16 مهر 1399 ساعت 14:00
مناسبت
فرارسیدن اربعین حسینی تسلیت باد
فرارسیدن اربعین حسینی تسلیت باد
  • چهارشنبه 16 مهر 1399 ساعت 13:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با کارکنان دامپزشکی شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز چهارشنبه (۹۹/۰۷/۱۶) کارکنان دامپزشکی شهرستان بوکان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، به مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه دامپزشکی شهرستان پرداختند.
  • چهارشنبه 16 مهر 1399 ساعت 10:30