معاون استاندار آذربایجان غربی:
تامین سلامت مردم اولویت نظام جمهوری اسلامی ایران است/مردم دستور العمل های بهداشتی را رعایت کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به شرایط کرونایی امروز جامعه و تاکید بر اهمیت رعایت مسائل بهداشتی در بحث مقابله با بیماری کرونا، گفت: تامین سلامت مردم جزو اولویت های نظام جمهوری اسلامی ایران است.
  • سه شنبه 25 شهریور 1399 ساعت 10:09
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی برگزار شد؛
مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بوکان
در این مراسم از زحمات جناب آقای «لقمان خسروپور» سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با اهدای لوحی از طرف مقام عالی استان تقدیر و جناب آقای «محمد امین‌زاده» با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار شهرستان بوکان معارفه شد.
  • سه شنبه 25 شهریور 1399 ساعت 10:07
با حکم وزیر کشور؛
محمد امین زاده به سمت فرماندار شهرستان بوکان منصوب شد
دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی محمد امین زاده را به سمت فرماندار شهرستان بوکان منصوب کرد.
  • یکشنبه 23 شهریور 1399 ساعت 16:57
وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
پرداخت وام ودیعه مسکن زیر ۳۰ میلیون تومان بدون ضامن، بالای ۳۰ میلیون یک ضامن
تسهیلات به ۳۰۰۰متقاضی پرداخت شده است، وام ودیعه مسکن زیر ۳۰ میلیون تومان بدون ضامن و بالای ۳۰ میلیون تومان با یک ضامن، پرداخت می شود.
  • شنبه 22 شهریور 1399 ساعت 08:21
اطلاعیه‌
هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور‌ سال ۱۳۹۹
اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره زمان‌ شروع ثبت‌نام‌ و انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در‌ هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور‌ سال ۱۳۹۹
  • شنبه 22 شهریور 1399 ساعت 08:19
آموزش حضوری اولویت نخست دولت است
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رییس جمهوری، روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت: مساله حفاظت از سلامت و جان مردم در کنار تحریم شدیدی که امروز با آن مواجه هستیم، اهمیت بسزایی دارد.
  • پنج شنبه 20 شهریور 1399 ساعت 08:34
اطلاعیه سازمان سنجش
اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره زمان‌ شروع ثبت‌نام‌ و انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در‌ هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور‌ سال ۱۳۹۹
  • پنج شنبه 20 شهریور 1399 ساعت 08:32
گواهی عدم سوء پیشینه
صدور گواهی عدم سوء پیشینه به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری
با هدف تقویت و توسعه هوشمندسازی دستگاه قضائی، صدور گواهی عدم سوء پیشینه در طی یک روز، بصورت الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری اجرایی شد
  • چهارشنبه 19 شهریور 1399 ساعت 10:34
جلسه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا
برگزاری جلسه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان بە مناسبت بازگشایی مدارس با موضوع دانش‌آموزان سفیران سلامت در بین خانواده‌ها
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا با حضور امام جمعه، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، اعضای شورای تامین، سرپرست بخشداری مرکزی، مدیر شبکه بهداشت و درمان، مدیر آموزش و پرورش، معاون خدمات شهرداری و مدیران مدارس شهرستان بوکان در روز سه‌شنبه، مورخ ۱۸ شهریورماه ۱۳۹۹ در محل سالن اجتماعات هنرستان شرف برگزار گردید.
  • چهارشنبه 19 شهریور 1399 ساعت 10:32
با پیگیری های بانک مرکزی؛
پرداخت کمک ودیعه مسکن سرعت گرفت
در راستای اجرای مصوبه ستاد اقتصادی دولت و مصوبه مورخ ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۹«ستاد ملی مقابله با کرونا»، بانک مرکزی هرگونه همکاری و هماهنگی لازم به منظور تسریع در اعطای تسهیلات بانکی به مستأجران (کمک ودیعه مسکن) را با «وزارت راه و شهرسازی» و بانک‌های عامل اعطای تسهیلات یاد شده را در دستور کار خود قرار داده است.
  • سه شنبه 18 شهریور 1399 ساعت 08:30