دیدار فرماندار شهرستان بوکان با فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوکان و هیات همراه
مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، اقدامات سپاه در حوزه محرومیت‌زدایی را قابل تقدیر عنوان کرد و گفت: اقداماتی از این دست به کسب رضایت مردم خواهد انجامید. وی ادامه داد: با مجموعه شورای اداری تمام تلاشمان را در جهت کسب رضایتمندی حداکثری مردم بکار خواهیم بست.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:14
استعلام وضعیت اعتباری صادرکننده چک از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی
بر این اساس هموطنان عزیز می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این بانک به نشانی www.cbi.ir و مراجعه به صفحه استعلام وضعیت اعتباری چک صیادی، از طریق ارسال شناسه استعلام 16 رقمی مندرج در چک‌های صیادی، از وضعیت اعتباری صادرکننده چک مطلع شوند.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:13
فرماندار شهرستان بوکان؛
دانشگاه موتور محرکه توسعه در جامعه است و می‌تواند کمک شایانی به توسعه شهرستان با توجه به پتانسیل‌های موجود نماید
مهندس «امین‌زاده» ضمن اشاره به لزوم توجه بیشتر به حوزه دانشگاه گفت: دانشگاه موتور محرکه توسعه در جامعه است و می‌تواند کمک شایانی به توسعه شهرستان با توجه به پتانسیل‌های موجود نماید. وی دوری دانشگاه از مسائل حاشیه‌ای را ضروری خواند و افزود: دانشگاه بایستی در همه حوزه‌ها رسالت واقعی خود را در راستای حل مسائل و مشکلات شهرستان ایفا کند.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:12
فرماندار شهرستان بوکان؛
هدف اصلی، خدمت به مردم و کمک به حل مشکلات آنان است.
مهندس «امین‌زاده» ضمن اشاره به جایگاه بلند و رفیع ائمه جماعات، به اهمیت و لزوم تکریم و حفظ این جایگاه اشاره کرد. وی در ادامه افزود: هدف اصلی همه مسئولان، خدمت به مردم و کمک به حل مشکلات آنان است.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:10
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با اعضای شورای اسلامی بخش سیمینه
در این دیدار فرماندار شهرستان بوکان تعامل، همکاری و هماهنگی بیشتر با شوراهای اسلامی سطح روستاها را در جهت پیشبرد امور عمرانی و توسعه همه جانبه شهرستان ضروری عنوان کرد و بر پیگیری حل مشکلات روستاییان تاکید کرد.
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:09
جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا
برگزاری ویدئو کنفرانس رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مدیریت کرونا با استانداران و ستادهای استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا
  • یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 08:07
مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی تا ساعت ۲۴ روز شنبه
داوطلبان با مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می توانند مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:21
پایان کرونا به نوع رفتار مردم بستگی دارد
▪️مسعود مردانی عضو ستاد ملی مقابله با کرونا در گفت و گو با ایرنا: 🔹نهادینه شدن فرهنگ استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی کننده در محیط‌های کاری، تفریحی، خرید و غیره باعث می‌شود در فصل سرما کرونا را از پای درآوریم.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:19
برگزاری شصت و ششمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا به ریاست استاندار آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، شصت و ششمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و فرمانداران سراسر استان بصورت ویدیوکنفرانس در روز پنج‌شنبه، مورخ ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۹ برگزار گردید.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:15
دیدار فرماندار شهرستان با رییس، معاونین و کارشناسان کمیته امداد امام خمینی (ره)
مهندس «امین‌زاده» مهاجرپذیری و افزایش جمعیت شهرستان در سال‌های اخیر را که با گسترش مناطق حاشیه‌نشین همراه بوده است را از مشکلات بوکان برشمرد که باعث فقر و محرومیت شده است. فرماندار شهرستان بوکان با اشاره به اینکه ۱۰۰٪ کمک‌های جذب شده از طرف مردم و خیرین در داخل شهرستان هزینه خواهد شد، اعتماد عمومی به کمیته امداد امام خمینی (ره) را مطلوب ارزیابی کرد و بر لزوم اطلاع‌رسانی و روشنگری در راستای افزایش این جنبه تاکید کرد.
  • شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 08:12