به مناسب چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛
مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان به نام «سردار شهید قاسم سلیمانی» مزین گردید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، طی مراسمی با حضور امام جمعه، مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، اعضای شورای تامین و اداری، به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، سالن فرهنگی هنری ادارە فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان به نام «سردار شهید قاسم سلیمانی» مزین گردید.
  • پنج شنبه 3 مهر 1399 ساعت 13:09
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
آیین گلباران و غبارروبی مزار شهدا با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان بوکان، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی
آیین گلباران و غبارروبی مزار شهدا با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان بوکان، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی
  • پنج شنبه 3 مهر 1399 ساعت 12:29
بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به بانک‌های عامل ابلاغ کرد؛
تمدید مهلت پرداخت وام کمک ودیعه مسکن و کسب وکارهای آسیب دیده ناشی از کرونا
تمدید مهلت پرداخت وام کمک ودیعه مسکن و کسب وکارهای آسیب دیده ناشی از کرونا
  • پنج شنبه 3 مهر 1399 ساعت 09:21
دیدار با فرماندار شهرستان بوکان با رییس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان بوکان و هیات همراه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۷/۰۲) «احرار» رییس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان بوکان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، ابراز امیدواری نمود که انتخاباتی سالم و پرشور برگزار گردد.
  • پنج شنبه 3 مهر 1399 ساعت 09:19
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس جمعیت هلال احمر و هیات همراه
فرماندار شهرستان بوکان محور بوکان مهاباد را از مسیرهای پرتردد و حادثه‌خیز شهرستان برشمرد و افزود: راه‌اندازی مجدد پایگاه امداد جاده‌ای در مسیر بوکان مهاباد ضروری است و رایزنی‌های لازم جهت ایجاد این پایگاه صورت خواهد گرفت.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 13:57
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «سهرابی» رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، ضمن ارائه گزارش کلی از عملکرد حوزه راه و شهرسازی، اعلام نمود که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در بوکان طی ماه جاری صورت خواهد گرفت و در شهر سیمینه نیز زمین مورد نیاز تامین و جهت اجرا تحویل بنیاد مسکن گردیده است.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 13:54
فرماندار شهرستان بوکان در دیدار با نمایندگان سمن‌های شهرستان؛
سازمان‌ های مردم نهاد پل ارتباطی مردم با بدنه حاکمیتی هستند/ خوشحالم که در شهری خدمت می‌کنم که به شهر فرهیختگان معروف است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) نمایندگان سمن‌های فعال شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از حوزه فعالیت خود ارائه دادند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:26
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس دانشگاه علمی کاربردی بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «حسن‌پور» رییس دانشگاه علمی کاربردی بوکان به همراه معاون اداری و مالی با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از وضعیت فعلی دانشگاه ارائه نمودند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:24
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با اعضای مجمع مشورتی زنان شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) اعضای مجمع مشورتی زنان شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از وظایف مجمع ارائه و بخشی از چالش‌ها و مشکلات حوزه زنان و خانواده را مطرح نمودند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:21
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و هیات همراه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «احمدی» رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به همراه جمعی از خانواده معظم شهداء و ایثارگران با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت بنیاد شهید ارائه و بر تکریم خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران تاکید کردند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:19