دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس دانشکده پرستاری بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «علی‌آقایی» رییس دانشکده پرستاری بوکان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت دانشکده پرستاری ارائه دادند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 14:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با مدیران بیمه سلامت و بیمه ایران (شعبه مرکزی)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «رشیدی» رییس اداره بیمه سلامت و «ادیب» مدیر بیمه ایران شعبه مرکزی با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت و تعداد بیمه شدگان سلامت و بیمه ایران ارائه دادند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 13:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «سعادتی» رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوکان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت موقوفات شهرستان ارائه و به بیان مسائل و مشکلات حوزه اوقاف پرداختند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 13:00
بازدید
بازدید کارشناس عمران فرمانداری بهمراە رییس ادارە راهداری و حمل و نقل جادە‌ای شهرستان بوکان از محل باند کندرو محدودە روستای ناچیت و نظارت بر عملیات ساماندهی آن
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 12:30
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره هواشناسی شهرستان بوکان
اداره هواشناسی بوکان از سال ۸۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. ایستگاه از ابتدا بصورت ۱۲ ساعته و سنتی فعالیت می‌نمود تا اینکه در سال ۹۵ از محل اعتبارات ستاد احیای دریاچه ارومیه، ایستگاه تمام اتوماتیک خریداری و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 12:30
فرماندار شهرستان بوکان؛
استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و ترویج آن با بهره‌گیری از فضای مجازی و رسانه‌های فعال شهرستان باید به فرهنگ عمومی مردم تبدیل شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، مهندس «امین‌زاده» روز شنبه در جلسه ستاد کرونای شهرستان بوکان که در سالن جلسات فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد برگزار شد، افزود: در روزهای اخیر شاهد افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا درسطح کشور، استان و شهرستان هستیم و این شرایط می‌طلبد که همه مردم و مسوولان رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را در دستور کار خود قرار دهند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 12:00
ستاد ملی مدیریت کرونا
برگزاری ویدئو کنفرانس رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مدیریت کرونا با استانداران و ستادهای استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 11:00
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی
برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان بوکان، اعضای شورای تامین و اداری شهرستان بوکان
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 11:00
با حضور اعضای هیات اجرایی خانه کارگر استان صورت گرفت؛
تجلیل از کارکنان واحد خدمات بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز پنج‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۳) مراسمی با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «مصطفی‌نژاد» دبیر خانه کارگر آذربایجان‌غربی، روسا و نمایندگان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بوکان، بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان و شهرداری بوکان، همچنین اعضای هیات اجرایی خانه کارگر استان و نیز جمعی از کارکنان واحد خدمات بیمارستان شهید احمدقلی‌پور در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بوکان برگزار گردید.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 07:57
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهید مادح رشیدی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز پنج‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۳) با حضور امام جمعه، مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، اعضای شورای تامین، رییس شورای اسلامی شهر بوکان و رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با خانواده شهید مادح رشیدی دیدار و با اهدای لوح از خانواده این شهید گرانقدر تجلیل بعمل آمد.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 07:52