اینفوگرافیک
کلنگ زنی ۵۶ پروژه عمرانی با ۱۷۵ میلیارد تومان اعتبار به مناسبت هفته دولت در آذربایجان غربی
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 08:42
اینفوگرافیک
افتتاح ۴۵۹ پروژه عمرانی با ۸۲۳ میلیارد تومان اعتبار به مناسبت هفته دولت در آذربایجان غربی
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 08:40
در آستانه هفته دولت؛
وزیر راه و شهرسازی فردا به آذربایجان غربی سفر می کند
وزیر راه و شهرسازی فردا چهارشنبه به منظور افتتاح چند پروژه زیرساختی در حوزه راه و حمل و نقل و نیز بازدید از محورهای مواصلاتی به آذربایجان غربی سفر می کند
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 08:40
دومین جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت هفته دولت
لازم به ذکر در شهرستان بوکان مجموعا ۳۳ طرح و پروژه عمرانی در زمینه‌های عمران شهری، صنعتی، خدماتی، کشاورزی و عمران روستایی با اعتبار ۷۴۱ میلیاردریال در هفته دولت به بهره‌برداری و کلنگ‌زنی خواهند رسید که در بخش طرح و پروژه‌های عمرانی ۲۰ پروژه با اعتبار ۲۶۸ میلیارد ریال، بخش صنعتی و خدماتی-کشاورزی با ۵ طرح و اعتبار ۲۱۸ میلیارد ریال و ۸ پروژه کلنگ‌زنی با ۲۵۵ میلیارد ریال را شامل می‌شوند.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 08:38
برگزاری جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر با حضور امام جمعه، اعضای شورای تامین، کارشناسان فرمانداری و اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر در روز سه شنبه، مورخ ۲۸ مردادماه ۱۳۹۹ در محل ستاد نیروی انتظامی شهرستان بوکان برگزار گردید.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 08:37
بازدید
بازدید از حوزه‌های برگزاری آزمون سراسری
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، کارشناسان فرمانداری و مرکز بهداشت شهرستان بوکان از حوزه‌های برگزاری آزمون سراسری در روز سه شنبه، مورخ ۲۸ مردادماه ۱۳۹۹ بازدید بعمل آوردند.
  • چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 08:36
اینفوگرافیک
شیوه‌نامه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید
با توجه به مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا، فعالیت رسمی مدارس در سال تحصیلی جدید به‌صورت حضوری و غیرحضوری از ۱۵ شهریورماه ۹۹ با رعایت شرایط و ضوابط اعلام‌شده آغاز خواهد شد.
  • سه شنبه 28 مرداد 1399 ساعت 08:05
نشست سرپرست فرمانداری با آقای عثمان عبدی، پاکبان بوکانی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، امروز دوشنبه، مورخ ۲۷ مردادماه ۱۳۹۹، «خسروپور» سرپرست فرمانداری با «عثمان عبدی» پاکبان بوکانی که چند روز پیش منزل وی بر اثر نشت گاز دچار انفجار شد در محل فرمانداری دیدار کرد.
  • سه شنبه 28 مرداد 1399 ساعت 08:04
برگزاری جلسه شورای زکات شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه شورای زکات شهرستان با حضور امام جمعه، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، بخشدار سیمینه، روسای ادارات کمیته امداد امام (ره) و جهاد کشاورزی و جمعی از کشاورزان برتر شهرستان در حوزه پرداخت زکات واجب محصولات کشاورزی و مال التجاره در روز دوشنبه، مورخ ۲۷ مردادماه ۱۳۹۹ در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بوکان با محوریت جمع‌آوری زکات از خیرین و کشاورزان جهت ساخت مسکن نیازمندان برگزار گردید.
  • سه شنبه 28 مرداد 1399 ساعت 08:02
در جلسه برنامه‌ریزی هفته دولت در شهرستان بوکان مطرح شد؛
شروع برنامه‌های گرامیداشت هفته دولت از ۲۹ مردادماه/ بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۳۳ طرح و پروژه عمرانی با مجموع اعتبار ۷۴۱ میلیاردریال در هفته دولت/ استفاده ادارات شهرستان از ظرفیت و پتانسیل فضای مجازی و تق
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسمات هفته دولت با حضور امام جمعه، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، رییس دفتر نماینده مردم فهیم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، بخشداران مرکزی و سیمینه و اعضای شورای اداری شهرستان در روز دوشنبه، مورخ ۲۷ مردادماه ۱۳۹۹ در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بوکان برگزار گردید.
  • سه شنبه 28 مرداد 1399 ساعت 07:59