بازدید سرزده فرماندار شهرستان بوکان از ادارات پست و توزیع نیروی برق شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز پنج‌شنبه (۹۹/۰۷/۱۰) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان از ادارات پست و توزیع نیروی برق شهرستان بوکان با هدف ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان بوکان بازدید بعمل آورد و از نزدیک با کارکنان ادارات مذکور دیدار و در جریان مسائل و مشکلات و نحوه خدمات‌دهی به ارباب رجوع قرار گرفت.
  • جمعه 11 مهر 1399 ساعت 08:04
بازدید از مرکز نگهداری کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۷/۰۹) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان از خانه بوستان (دخترانه و پسرانه) بازدید و از نزدیک در جریان مسائل، مشکلات و کمبودهای مراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست قرار گرفت.
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 10:06
برگزاری جلسه بررسی پروژه‌های ملی حوزه راهسازی شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۷/۰۹) جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های ملی حوزه راهسازی با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، روسای ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان، مدیر شرکت ساخت و توسعه راه‌ها در استان آذربایجان‌غربی، نمایندگان پیمانکار پروژه‌های کنارگذر، اتوبان و تقاطع‌های غیرهمسطح، ناظر مقیم مهندسین مشاور برآیند و کارشناس ارزیابی اداره حقوقی شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور در محل فرمانداری شهرستان بوکان برگزار شد.
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 10:04
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز چهارشنبه (۹۹/۰۷/۰۹)، مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان به همراه رئیس شورای اسلامی شهر بوکان، مدیر آب و فاضلاب شهرستان و شهردار بوکان از پروژه‌های اجرای شبکه فاضلاب و هدایت آب‌های سطحی کوچه‌های ربن واقع در خیابان چومه‌لان منطقه امیرآباد و هدایت آب‌های سطحی منطقه مسجد تنعیم بازدید بعمل آوردند.
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 10:03
اطلاعیه
ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان
▫️۱. عدم حضور غیرضرور در تجمعات و اماکن عمومی ▫️۲. استفاده از ماسک به محض خروج از منزل ▫️۳. رعایت فاصله اجتماعی حداقل ۲ متر
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 10:01
۱۰ مهرماه، روز جهانی سالمندان گرامی‌باد
۱۰ مهرماه، روز جهانی سالمندان گرامی‌باد
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 08:02
ماسک بزنیم
ماسک بزنیم
  • چهارشنبه 9 مهر 1399 ساعت 07:56
نشست هم اندیشی؛
پروژه حفاظت از میش مرغ (چیرگ) با مشارکت جوامع محلی در بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۸) نشست هم‌اندیشی با موضوع پروژه حفاظت از میش مرغ (چیرگ) با مشارکت جوامع محلی در بوکان با حضور کارشناس فرمانداری، اعضای کانون گردشگران طبیعت ایران، مسئول آموزش و مربیان سازمان فنی و حرفه‌ای شهرستان و نمایندگان جهاد کشاورزی و مجمع امور مشورتی زنان بوکان با هدف برنامه‌ریزی برای برگزاری کلاس‌های آموزشی برای جامعه هدف روستایی و کلاس‌های آموزشی صنایع دستی حول محور برندسازی میش‌مرغ برگزار گردید.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 15:00
سخنگوی دولت :
رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح کشور به ۶۱.۸۵ درصد کاهش یافته است. استفاده از ماسک در کشور نیز به ۵۸ درصد کاهش یافته و میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در صنوف مراکز عمومی کامل اجرا نمی شود.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 14:30
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با نمایندگان دفاتر اسناد رسمی شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۸) نمایندگان دفاتر اسناد رسمی شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، به مسائل و مشکلات مرتبط با دفاتر اسناد رسمی شهرستان پرداختند.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 14:30