برگزاری جلسه شورای فنی ترافیک
▫️بررسی مسائل و مشکلات ترافیک شهری و درخواست‌های مردمی
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:12
فرماندار شهرستان بوکان در دیدار با رییس اداره تامین اجتماعی بوکان؛
با توجه به جمعیت بوکان، اقتضا می‌کند که سطح درمانگاه تامین اجتماعی ارتقاء و برای احداث بیمارستان تامین اجتماعی اقدام شود/ به طور جدی پیگیر عقب‌ماندگی‌های این حوزه خواهیم بود
لازم به ذکر است ۸۱۰۰۰ نفر از جمعیت بوکان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند که شامل ۷۵۰۰۰ نفر بیمه شده اصلی و تبعی، ۵۰۰۰ نفر مستمری بگیر و تبعی و ۱۰۰۰ نفر بیمه بیکاری بگیر و تبعی آن‌ها می‌باشد.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:10
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره زندان شهرستان و هیات همراه
✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۱) «محمدی» رییس اداره زندان شهرستان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از وضعیت زندان شهرستان ارائه و به بیان برنامه‌ها و مشکلات حوزه خود پرداختند.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:09
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوکان
در این دیدار فرماندار شهرستان بوکان به اهمیت و نقش فرهنگ در جامعه اشاره کرد و گفت: انتظار اقدامات بسیار بیشتری در این حوزه وجود دارد. وی ادامه داد: بایستی با پیگیری و جدیت لازم، زمینه برگزاری برنامه‌های شاخص فرهنگی هنری را فراهم آوریم.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:08
مدیر کل توسعه منابع انسانی وزارت کشور:
زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت کشور تا چهارم مهرماه تمدید شد/ استخدام ۱۵۰۰ نفر در بخشداری ها، فرمانداری ها و ستاد وزارت کشور
زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت کشور تا چهارم مهرماه تمدید شد/ استخدام ۱۵۰۰ نفر در بخشداری ها، فرمانداری ها و ستاد وزارت کشور
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:07
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه بوکان
شرکت نفت ناحیه بوکان با توزیع سالیانه حدود ١٦٠ میلیون لیتر انواع فرآورده بنزین، نفت سفید، نفتگاز و نفتکوره از طریق ۱۱ جایگاه سوخت و ٢٩ فروشندگی و تعاونی فعالیت می‌کند و همچنین سالیانه بر عرضه حدود ٣١٠٠٠تن سی ان جی از طریق ١٠ جایگاه نظارت داشته و هر سال بطور متوسط ٦٠٠٠ تن گاز مایع مورد نیاز شهرستان را تامین می‌نماید.
  • چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 08:02
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان و هیات همراه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز دوشنبه (۹۹/۰۶/۳۱) «حبیبی» رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از خدمات صورت گرفته ارائه و به بیان مسائل و مشکلات حوزه خود پرداختند.
  • دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 14:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان و هیات همراه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز دوشنبه (۹۹/۰۶/۳۱) «رحمت اله گلی» سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی مختصر از خدمات صورت گرفته ارائه و به بیان مسائل و مشکلات حوزه خود پرداختند.
  • دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 13:30
در دیدار با روسای بانک‌های سطح شهرستان بوکان مطرح شد؛
فرماندار شهرستان بوکان؛ همکاری و مساعدت در پرداخت و اعطای تسهیلات ازدواج و اشتغالزایی صورت گیرد.
مهندس «امین‌زاده» درخصوص پرداخت تسهیلات به متقاضیان گفت: همکاری و مساعدت در پرداخت و اعطای تسهیلات ازدواج و اشتغالزایی صورت گیرد.
  • دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 11:30