به مناسبت هفته دولت؛
آسفالت معبر روستای حسین مامه
آسفالت معبر روستای حسین‌مامه به صورت مشارکتی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بوکان و دهیاری روستای حسین مامه با مساحت ۵۲۰۰ مترمربع با اعتبار ۴۹۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 09:15
همکار گرامی جناب آقای رشید میرحسامی
انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان بازرس شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور را تبریک عرض نموده، از خداوند متعال برایتان بهروزی و موفقیت روز افزون مسئلت داریم و امیداست در آینده نیز در پرتو الطاف بیکران الهی در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی و تقویت و تحکیم اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، همچون گذشته نقشی سازنده و مفید ایفا نمایید.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 09:14
به مناسبت هفته دولت؛
افتتاح یک واحد پرورش گوسفند داشتی و مرکز اصلاح نژاد دام در روستای حمامیان
واحد پرورش گوسفند داشتی و مرکز اصلاح نژاد دام در روستای حمامیان در زمینی به مساحت ۵۴۰۵ مترمربع با ظرفیت مولد ۳۶۴ راس، ظرفیت پرواری ۳۷۸ راس، تولید ۳۰۰ راس بره اصلاح نژاد شده و ۲۰۰ تن شیر با میزان اشتغالزایی ۴ نفر احداث شده است.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 09:13
به مناسبت هفته دولت؛
افتتاح سایت جدید مخابراتی روستای ناچیت به نیابت از ۲۳ طرح مخابراتی
۲۳ طرح مخابراتی با اعتبار بالغ بر ۵۴ میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت به بهره‌برداری رسیده‌اند.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 09:11
به مناسبت هفته دولت؛
افتتاح ۵۰ واحد مسکن روستایی در سطح روستاهای شهرستان بوکان
افتتاح ۵۰ واحد مسکونی مسکن بهسازی شده طرح ویژه مسکن روستایی به نیابت در شهر سیمینه با تسهیلات پرداختی به هر واحد توسط بنیاد مسکن به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال وام با سود ۵ درصد و با اقساط ۱۵ ساله و مبلغ ۶۰ الی ۸۰ میلیون ریال کمک بلاعوض در سطح روستاهای شهرستان بوکان صورت گرفته‌ است.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 09:10
به مناسبت هفته دولت؛
افتتاح مدرسه دو کلاسه روستای حصاربلاغی
مدرسه دو کلاسه روستای حصاربلاغی بخش سیمینه به مساحت ۱۰۰ مترمربع و با هزینه ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال، توسط آقای رشید آذری احداث شده است.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 09:06
به مناسبت هفته دولت؛
کلنگ‌زنی مجموعه ورزشی شهر سیمینه
پروژه مجموعه ورزشی چمن مصنوعی سیمینه در زمینی به مساحت ۳۰۰۷ مترمربع شامل دو قطعه زمین چمن مصنوعی، زمین فوتبال ساحلی و زمین والیبال با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال احداث می شود.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 08:53
به مناسبت هفته دولت؛
افتتاح مدرسه پنج کلاسه شهر سیمینه
مدرسه ۵ کلاسه شهر سیمینه در زمینی به مساحت ۳۱۰ مترمربع و با اعتبار ۳ میلیارد ۴۸۰ میلیون ریال توسط خیر مدرسه‌ساز آقای اسماعیل افشار ساخته شده است.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 08:50
تجلیل از مدافعان عرصه سلامت به مناسبت روز پزشک
✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، به مناسبت فرارسیدن یکم شهریور، سالروز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک با حضور امام جمعه، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، اعضای شورای تامین در محل شبکه و بهداشت درمان شهرستان از مدیر شبکه بهداشت و درمان، روسای مرکز بهداشت و بیمارستان و جمعی از پزشکان حاضر به نیابت از همه پزشکان شهرستان بوکان با اهدای لوح تقدیر بعمل آمد.
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 08:00
دیدار با خانواده شهید رحیم شکراله زاده به مناسبت هفته دولت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، به مناسبت هفته دولت از خانواده شهید رحیم شکراله‌زاده با حضور امام جمعه، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی دیدار و با اهدای لوح از مادر این شهید گرانقدر تجلیل بعمل آمد.
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 07:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11