روابط‌عمومی فرمانداری بوکان در بخش ایده‌های برتر و نوآورانه حائز رتبه سوم شد

در مراسم اختتامیه اولین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر آذربایجان‌غربی؛

روابط‌عمومی فرمانداری بوکان در بخش ایده‌های برتر و نوآورانه حائز رتبه سوم شد

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ مراسم اختتامیه اولین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر آذربایجان‌غربی با حضور «مصطفوی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی، «باقری» مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری و «خنجری» معاون مدیرکل روابط عمومی استانداری و با حضور مدیران روابط عمومی فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی سطح استان در محل سالن آمفی‌تئاتر استانداری برگزار شد.

 در این مراسم ۳۲ دستگاه‌ اجرایی سطح استان با ارسال ۷۲۰ اثر به این جشنواره شرکت داشتند و در پایان «فیضی» کارشناس روابط عمومی فرمانداری بوکان حائز رتبه سوم در بخش ایده‌های برتر و نوآورانه گردید.

---

معاون روابط عمومی استانداری و دبیر نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر آذربایجان غربی با بیان این‌که ۳۲ دستگاه‌ اجرایی در استان برای جشنواره روابط عمومی‌های برتر اثر ارسال کرده‌ بودند گفت: ۷۲۰ اثر به دبیرخانه این استان ارسال شده بود که توسط هیات داورانی از تهران مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، اسکندر خنجری صبح امروز سی‌ام اردیبهشت‌ماه در اختتامیه نخستین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان ضمن گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی، با اشاره به ضرورت اعتلای جایگاه روابط عمومی اظهار داشت: در همین راستا این جشنواره برای ارزیابی کارکرد روابط عمومی ادارات برای دستیابی به روابط عمومی‌های پویا، خلاق و هوشمند از سال گذشته آغاز شده بود.

وی با اشاره به محورهای این جشنواره، عنوان کرد: این محورها شامل ارتباطات رسانه‌ای، ارتباطات الکترونیک، انتشارات، فیلم، عکس و اینفوگرافی، فعالیت‌های رسانه‌ای، ایده‌های برتر و نوآورانه، برگزاری نمایشگاه، ارتباطات مردمی، انعکاس دستاوردهای دولت تدبیر و امید، کرونا، مکتوبات و کارشناس برتر بشمار می رود.

معاون روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به این‌که فراخوان این جشنواره دو مرتبه تمدید شد، گفت:از ۳۲ دستگاه‌های سطح استان در این جشنواره شرکت کردند. در نهایت ۷۲۰ اثر از سوی این دستگاه‌ها به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

خنجری یادآور شد: برنامه محوری، خلاقیت و نوآوری، تولید محتوای هدفمند، افزایش سواد بصری و رسانه‌ای، پرهیز از اقدامات کلیشه‌ای در تبلیغات و حرکت به سمت روابط عمومی حرفه‌ای از یافته‌های ضروری است که در آثار ارسالی به دبیرخانه مشهود بوده است.

وی ضمن تقدیر از حضور دستگاه‌های مختلف در این جشنواره، تصریح کرد: امیدواریم این جشنواره در سالهای آتی نیز تداوم داشته باشد.

 

روابط‌عمومی؛
عامل پیوندها
مانع گسست‌ها

🗓 پنج‌شنبه؛ (۱۴۰۰/۰۲/۳۰)

#گزارش_تصویری
#جشنواره

@Farmandaribukan1