برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بوکان

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بوکان

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۱۴۰۰/۰۶/۲۳) دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بوکان در سال ۱۴۰۰ به ریاست «امین زاده» فرماندار بوکان و با حضور اعضای شورا در محل سالن جلسات فرمانداری بوکان برگزار گردید.

در این جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسه قبل، موضوعاتی از قبیل فعالیت صندوق پیوند مدارس و برگزاری جشن عاطفه‌ها، اقدامات پروژه مهر ۱۴۰۰، آغاز سال تحصیلی جدید و... مورد بحث، بررسی و تصمیم‌گیری قرار گرفت.

فرماندار بوکان حل بسیاری از مسائل و مشکلات مطرح شده را نیازمند پیگیری مستمر و رایزنی مداوم برشمرد و گفت: بایستی مشکلات را با هدف تسریع در حصول نتیجه بصورت موردی پیگیری نمود و نبایستی تنها به طرح مسائل اکتفا نمود.

وی به اهمیت ویژه حوزه آموزش و پرورش در نزد مجموعه مدیریت شهری اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به ماهیت و اهمیت حوزه آموزش و پرورش در کمیته برنامه‌ریزی نسبت به تخصیص بیشترین میزان اعتبارات (یک سوم اعتبارات) شهرستان به این حوزه اقدام نموده‌ایم.

«امین زاده» وجود مشکلات موجود را ناشی از رشد سریع جمعیتی شهرستان برشمرد و ضمن تقدیر از خیرینی همچون مهندس نجات، اظهارداشت: زیرساخت و فضای آموزشی شهرستان متناسب با رشد جمعیت آن توسعه نیافته است و به همین دلیل اکنون شاهد مدارس دو شیفته و نیز مدارسی با قدمت‌های طولانی و فرسوده هستیم که متاسفانه در کاهش کیفیت آموزشی اثرگذار هستند.

@Farmandaribukan | فرمانداری بوکان