آیین افتتاح انبار مکانیزه ۷۰ هزار تنی شهرستان بوکان

معاون رئیس جمهور در آیین افتتاح انبار مکانیزه ۷۰ هزار تنی بوکان:

معاون پارلمانی رئیس جمهور، توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را از اصلی ترین برنامه های دولت عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، حسینعلی امیری در آیین افتتاح انبار مکانیزه ۷۰ هزار تنی بوکان که با حضور استاندار آذربایجان غربی و هیات همراه، امام جمعه بوکان، نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان، اعضای شورای تامین، اداری و اسلامی شهر بوکان و سیمینه و اقشار مختلف مردم برگزار شد، گفت: گسترش عدالت در تمام سطوح و توجه ویژه به مناطق کمتر توسعه یافته بدور از نگاه های قومیتی، از مهم ترین سیاست های دولت است.

وی افزود: آنچه مد نظر دولت است، توسعه مناطق بر اساس ظرفیت ها و شایستگی هاست و در همین راستا است که امروز علی رغم تمامی مسائل و مشکلات، هر روز شاهد افتتاح طرح ها و پروژه های مهم در سراسر کشور هستیم.

امیری با بیان اینکه دولت برای شرایط تحریم برنامه دارد، افزود: دشمن در تلاش بود با اعمال تحریم و فشارهای اقتصادی اساس نظام را مورد هدف قرار دهد اما با برنامه ریزی های مناسب و بویژه با اتحاد و همدلی مردم، تمام توطئه ها خنثی و سیاست های رژیم سلطه با شکست مواجه شده است.

معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه توسعه کشور هیچگاه متوقف نمی شود، گفت: بی تردید با اتحاد و انسجام ملی از این شرایط دشوار نیز با سربلندی عبور خواهیم کرد و آینده بسیار درخشانی برای کشور رقم خواهد خورد.

امیری تصریح کرد: قدرت دیپلماسی و نظامی ایران اسلامی در کنار مهم ترین مولفه قدرت ملی یعنی اتحاد و انسجام مردم، باعث شده که دشمن در پیشبرد توطئه های خود با ناکامی مواجه شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات توسعه ای انجام گرفته در استان آذربایجان غربی اشاره کرد و گفت: استاندار آذربایجان غربی، استاندار شجیعی است که با نگاه عدالت جویانه و بدور از مسائل قومیتی تلاش دارد شاخص های توسعه را در سراسر استان بهبود بخشد و در این راستا نیز اقدامات بسیار خوبی در استان انجام گرفته است.

امیری تصریح کرد: دولت از این نگاه عدالت جویانه استاندار آذربایجان غربی حمایت می کند و هر کس بخواهد با تفرقه افکنی و دامن زدن به مسائل قومیتی جلوی توسعه استان را بگیرد، محکوم و مردود است.

✅ روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان 👇👇👇 @omidebukan