دیدار فرماندار شهرستان بوکان با فرمانده پلیس راه استان آذربا‌یجان‌غربی و هیات همراه

دیدار فرماندار شهرستان بوکان با فرمانده پلیس راه استان آذربا‌یجان‌غربی و هیات همراه

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۱۰/۱۶) جلسه‌ای با حضور «امین زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حسین زاده» فرمانده پلیس راه آذربایجان‌غربی و هیات همراه، فرمانده انتظامی شهرستان بوکان، فرمانده پلیس راه میاندوآب، رییس شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان و رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بوکان در محل فرمانداری برگزار شد.

🔹«امین زاده» فرماندار شهرستان بوکان ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری‌های صورت گرفته درخصوص ایجاد پلیس راه بوکان-میاندوآب، به آمار بالای تصادفات منجر به جرح و فوت در راه‌های ارتباطی بین شهری سطح شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: بایستی مکان‌یابی ساختمان پلیس راه در اسرع وقت تعیین تکلیف و پیگیری جهت تسریع در پیشبرد امورات بعدی انجام پذیرد.

▫️وی در ادامه همکاری خوب شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان در خصوص اتمام ایستگاه پلیس (بعنوان ساختمان موقت پلیس راه) را قابل تحسین عنوان کرد.

🔹فرمانده پلیس راه استان ضمن با اشاره به تصادفات منجر به جرح و فوت در راه‌های مواصلاتی استان گفت: در ۹ ماهه اول سالجاری و راههای برون شهری شهرستان بوکان ۲۷ نفر در اثر صانحه تصادف متاسفانه جان خود را از دست داده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۸ درصد کاهش داشته است.

▫️سرهنگ «حسین زاده» بر ضرورت ایجاد پلیس راه تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه ایجاد پلیس راه بوکان-میاندوآب قبلا در سطح ناجا مصوب گردیده است، امیدواریم با تسریع در مکان یابی و انجام امورات اولیه در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به شروع پروژه و ساخت ساختمان پلیس راه اقدامات لازم صورت گیرد.

▫️وی در ادامه اتمام ایستگاه پلیس راه و راه‌اندازی آن تا قبل از پایان سالجاری را ضروری عنوان کرد و افزود: امکانات، نیرو و خودروها در صورت اتمام ساختمان آماده استقرار و شروع فعالیت هستند.

▫️وی در ادامه به نقش این ایستگاه در رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم و کاهش مراجعات مردم به شهرستان میاندوآب خبر داد.

🔹در این جلسه «رستم‌پور» شهردار بوکان گزارشی از پیشرفت فیزیکی و عملیات ساختمان ایستگاه ارائه داد و گفت: سعی خواهیم ساختمان ایستگاه در دهه فجر و یا حداکثر اوائل اسفندماه سالجاری به اتمام برسد.

🔹در پایان سرهنگ «حیدری» فرمانده انتظامی شهرستان از پیگیری و اخذ مجوز آزمایشگاه اپیوم (تست اعتیاد) خبر داد و افزود: مجوز راه اندازی این آزمایشگاه اخذ و زیرساخت های لازم نیز موجود است که در صورت تامین اعتبار لازم به بهره برداری خواهد رسید و کمک حال شهروندانی خواهد بود برای انجام این تست بایستی به شهرستان های همجوار مراجعه نمایند.

@Farmandaribukan1