برگزاری جلسه ستاد بحران

برگزاری جلسه ستاد بحران
🔹«برگزاری جلسه ستاد بحران شهرستان بوکان با محوریت آمادگی برای روز انتخابات»

‍ 🔹«برگزاری جلسه ستاد بحران شهرستان بوکان با محوریت آمادگی برای روز انتخابات»

🔸 جلسه ستاد بحران شهرستان بوکان با محوریت هماهنگی و برنامه‌ریزی برای روز انتخابات با ریاست «خسروپور» سرپرست فرمانداری و حضور اعضای شورای تامین، بخشداران سیمینه و مرکزی و اعضای ستاد بحران شهرستان در روز دوشنبه، مورخ ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، «خسروپور» در شروع جلسه افزود: هدف از این جلسه هم اندیشی و هم فکری جهت برقراری تمامی شعب اخذ رای در روز انتخابات با توجه به شرایط جوی و احتمال بارش ها در روزهای آتی می باشد. وی ضمن اشاره به استفاده از ظرفیت ها موجود بر بسیج تمامی امکانات و برنامه ریزی کامل برای روز انتخابات تاکید ورزید.

🔸در پایان جلسه و بعد از اظهارنظر اعضا ستاد بحران شهرستان، برنامە ریزی و پیش بینی های لازم جهت برقراری تمامی شعب اخذ رای در روز انتخابات صورت گرفت و مقرر گردید، نسبت به بازگشایی راهها و تمامی محورهای روستایی در صورت تداوم بارشها، لزوم پیش بینی ماشین الات، استفاده از امکانات و بکارگیری بخش خصوصی، استقرار اکیپ بحران در فرمانداری، استفاده از ظرفیت تمام و کمال دهیاران، انتقال مادران باردار پرخطر قبل از روز انتخابات، آمادگی اکیپ تعمیراتی جهت خدمات رسانی در مواقع ضروری، تهیه و استقرار ژنراتورهای برق برای فرمانداری و بخشداری سیمینه، تست و بررسی مجدد ups مراکز روستایی، بررسی وضعیت روشنایی و گرمایش مساجد روستایی و... اقدام گردد.

🔹«روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»