«برگزاری جلسه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا»

«برگزاری جلسه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا»
جلسه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری و اعضای ستاد پیشگیری در روز جمعه مورخ ۹ اسفندماه ۱۳۹۸ در محل فرمانداری شهرستان بوکان برگزار شد.

🔸 جلسه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری و اعضای ستاد پیشگیری در روز جمعه مورخ ۹ اسفندماه ۱۳۹۸ در محل فرمانداری شهرستان بوکان برگزار شد.

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان و به نقل از ریاست شبکه بهداشت و درمان، جواب آزمایش تنها مورد مشکوک مبتلا به بیماری کرونا که به تهران ارسال شده بود منفی می باشد و خوشبختانه تا این لحظه هیچ‌گونه مورد مثبت‌ ابتلا به بیماری کرونا در شهرستان بوکان وجود نداشته است.

🔸در این جلسه بعد از بحث و گفتگوی حاضران مقرر گردید:

▫️۱. شهرداری نسبت به ضدعفونی معابر عمومی سطح شهر بوکان (دو بار در هفته) اقدام نماید.

▫️۲. تمامی اصناف و مغازه داران سطح شهرستان بوکان ملزم به تهیه مواد ضدعفونی و ضد عفونی کردن محل کسب (چندبار در روز) و استفاده از دستکش یکبار مصرف می باشند.

▫️۳. ادارات سطح شهرستان نسبت به کاهش مراجعه ارباب رجوع اقدام و تمامی امور اداری بایستی از طریق مکاتبات صورت پذیرند.

▫️۴. تمام ناوگان حمل و نقل شهری اعم از اتوبوس ها و تاکسی ها ملزم به تهیه آبپاش‌های دستی محتوی مواد ضدعفونی کننده بوده و بایستی در طول روز نسبت به ضدعفونی داخل خودرو اقدام نمایند.

▫️۵. سوخت رسانی در جایگاه سوخت تنها بایستی توسط اپراتورها صورت پذیرد.

▫️۶. تمامی بازار معاملات محلی (دلار، تسبیح، فروش پرندگان و ...) تا اطلاع ثانویه تعطیل می باشند و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

▫️۷. تمامی بانک ها ملزم به ضدعفونی دستگاه‌های عابربانک در طول روز و بصورت مستمر می باشند.

🔹«روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»