برگزاری جلسه شورای توسعه و حمایت از سمن‌های شهرستان بوکان

برگزاری جلسه شورای توسعه و حمایت از سمن‌های شهرستان بوکان

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۱۱/۲۹) جلسه شورای توسعه و حمایت از سمن‌های شهرستان بوکان با حضور «امین‌زاده» فرماندار بوکان، رییس شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان، اعضای شورای توسعه و حمایت از سمن‌ها، اعضای موسسه خیریه احسان‌کاران و انجمن حمایت از حیوانات بی‌پناه زیستن (به‌شدار) در محل سالن فرمانداری برگزار شد.

🔹در این جلسه فرماندار بوکان ضمن تقدیر از عملکرد  سازمان مردم نهاد موسسه خیریه احسان‌کاران و انجمن حمایت از حیوانات بی‌پناه زیستن و همکاری و مساعدت‌های خوب شورای اسلامی شهر و شهرداری بوکان گفت: یکی ظرفیت‌های خوب بوکان وجود همین سازمان‌های مردم نهاد است که  موسسه احسان‌کاران و انجمن به‌شدار  نمونه آنها هستند‌.

▫️وی ادامه داد: تمدید پروانه فعالیت و تجلیل از سمن‌های فعال شهرستان در برنامه کاری آینده شورای توسعه و حمایت از سمن‌های شهرستان قرار دارد.

▫️«امین‌زاده» اظهار داشت: انتظار داریم تمامی سمن‌های شهرستان در چارچوب اساسنامه تشکیلات و مقررات اعلام شده در پروانه فعالیتشان حرکت نمایند.

🔹لازم به ذکر است در این جلسه که با هدف تقدیم پروانه فعالیت این دو سمن برگزار شده بود، پروانه فعالیت انجمن احسان کاران به مدت ۴ سال تمدید و پروانه فعالیت انجمن حمایت از حیوانات بی‌پناه زیستن (به‌شدار) به مدت ۲ سال صادر گردید و از اعضای دو انجمن مذکور تجلیل بعمل آمد.

@Farmandaribukan1