سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان: برای همه رشته‌های ورزشی نگاه برابری داریم/ همه مسئولین در هر جایگاهی موظف به حمایت از حوزه ورزش هستند. /تخصیص اعتبار به میزان ۱۲ میلیارد ریال جهت احداث سالن ورزشی طبقات

در آیین تجلیل از ورزشکاران و مدال‌آوران سال ۹۸ شهرستان بوکان مطرح شد؛

سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان:
برای همه رشته‌های ورزشی نگاه برابری داریم/ همه مسئولین در هر جایگاهی موظف به حمایت از حوزه ورزش هستند. /تخصیص اعتبار به میزان ۱۲ میلیارد ریال جهت احداث سالن ورزشی طبقاتی

✍️ به گزارش روابط عمومی شهرستان بوکان، آیین تجلیل از مدال‌آوران آسیایی شهرستان بوکان در سال ۹۸ با حضور امام جمعه، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، شورای تامین، روسا و نمایندگان ادارات، ورزشکاران و خانواده این عزیزان در روز دوشنبه، مورخ ۳۰ تیرماه ۱۳۹۹ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

🔹سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان در ابتدای مراسمِ تجلیل از مدال‌آوران شهرستان بوکان، ضمن عرض خوشامدگویی به حاضرین، ورزشکاران و خانواده این عزیزان، به تاخیر پیش آمده در برگزاری این مراسم اشاره کرد و گفت: کسب مدال این ورزشکاران بسیار ارزشمند است و تلاش در راستای تجلیل از این افتخار آفرینان وظیفه همه‌ی ماست و تنها دلیل تاخیر در برگزاری این مراسم، شرایط چند ماهه اخیر بوده که باعث گردید مراسم تجلیل به امروز موکول گردد. وی ادامه داد: با توجه به عضویت «مونا عبدی» و «قرنی ابراهیمی» در سال ۹۹ در تیم ملی کشورمان، امیدواریم شاهد قهرمانی و کسب افتخار این ورزشکاران برای شهرستان و کشورمان باشیم.

▫️ «خسروپور» بر نگاه برابر به تمامی رشته‌های ورزشی تاکید کرد و افزود: برای همه رشته‌های ورزشی نگاه برابری داریم. وی خواستار حمایت و پیشیبانی مسئولین استانی از ورزش شهرستان شد و اظهار داشت: همه مسئولین در هر جایگاهی موظف به حمایت از حوزه ورزش هستند و بایستی از این ورزشکاران و ظرفیت‌های موجود حمایت و دفاع نماییم.

▫️سرپرست فرمانداری از تخصیص اعتبار به میزان ۱۲ میلیارد ریال جهت احداث سالن ورزشی طبقاتی خبر داد و بیان کرد: برای احداث سالن طبقاتی برای رشته‌های تکواندو و وشوو ردیف اعتباری ایجاد کرده‌ایم و زمین محل احداث آن نیز مشخص گردیده است. «خسروپور» در پایان آرزوی توفیق حضور در بالاترین سطح مسابقات جهانی و کسب قهرمانی را برای ورزشکاران شهرستان بوکان از خداوند منان خواستار شد.

🔹شایان ذکر است آقای «قرنی ابراهیمی» وشوو کار بوکانی موفق به کسب مدال طلای دهمین دوره مسابقات جوانان آسیا در کشور برونئی (وزن ۷۰ کیلو) و خانم «مونا عبدی» در رشته تکواندوو و در مسابقات آسیایی کشور اردن با ایستادن بر سکوی نخست آسیا، صاحب مدال طلا شده بودند.

🔹 در پایان از این دو ورزشکار افتخار آفرین طی مراسمی تجلیل بعمل آمد. خانواده «مونا عبدی» بدلیل حضور این ورزشکار در خارج از کشور به نیابت از ایشان در مراسم حضور یافتند.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»

https://instagram.com/farmandaribukan