«برگزاری جلسه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان»

🔹 «برگزاری جلسه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان»

▫️▫️ تعطیلی اصناف و بازاریان سطح شهر بوکان از روز سه‌شنبه تا اطلاع ثانوی

🔸 جلسه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، اعضای شورای تامین، رییس شورای اسلامی شهر بوکان، رییس بیمارستان، روسای ادارات هلال‌احمر و اتاق اصناف، نمایندگان مرکز بهداشت، روسای اتحادیه‌ها و اصحاب رسانه در روز یک‌شنبه، مورخ ۰۸ تیرماه ۱۳۹۹ در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بوکان برگزار گردید.

✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، در این جلسه سرپرست فرمانداری با تمجید از همکاری و همگامی خوب اصناف و بازاریان در پیک اول شیوع بیماری کرونا در شهرستان، خواستار همت و همکاری مجدد تمامی اصناف و بازاریان با توجه به وضعیت وخیم و نگران‌کننده آمار مبتلایان و تعداد بیماران بستری و بدحال در بیمارستان شد.

🔹 بعد از بحث و گفتگو حاضران در جلسه مقرر گردید تمامی اصناف و بازاریان سطح شهر بوکان به جز مشاغل و فعالیت های گروه یک از روز سه‌شنبه، مورخ ۱۰ تیرماه ۱۳۹۹ تا اطلاع ثانوی تعطیل گردند.

🔹مشاغل گروه یک شامل سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، داروخانه‌ها، میوه و سبزی فروشی‌ها، میادین میوه و تره‌بار، فروش محصولات پروتئینی، جایگاه سوخت، مراکز و فروشگاه‌های دامپزشکی، مصالح فروشی، آهن فروشی و تعمیرات لوازم خانگی و اتومبیل می باشد.

🔹شایان ذکر است در صورت عدم رعایت مصوبات ستاد پیشگیری از بیماری کرونا واحدهای متخلف توسط گشت های بازرسی با مسئولیت نیروی انتظامی پلمب خواهند شد.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»

https://instagram.com/farmandaribukan

🌐 www.bookan-ag.ir