برگزاری جلسه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

برگزاری جلسه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی
طرح کاهش زنجیره انتقال برای کنترل بیماری کرونا

 🔹 برگزاری جلسه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی (طرح کاهش زنجیره انتقال برای کنترل بیماری کرونا) بصورت ویدیوکنفرانس با حضور فرمانداران سراسر استان

🔸جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی طرح فاصله گذاری اجتماعی، بصورت ویدیوکنفرانس با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان و فرمانداران سراسر استان با محوریت بررسی آثار و تبعات این طرح و چگونگی تداوم اجرای طرح، در روز پنج‌شنبه، مورخ ۷ فروردین‌ماه ۱۳۹۹ برگزار شد.

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، «مصطفوی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، در ابتدای جلسه بیان نمود که طرح تقویت فاصله‌گذاری اجتماعی با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا با رویکرد کاهش تماس‌ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیرضروری در کل کشور از بامداد روز جمعه، مورخ ۸ فروردین‌ماه آغاز و تا ۱۵ فروردین‌ماه اجرا می‌شود.

🔸در ادامه جلسه «خسروپور» ضمن اعلام آمادگی کامل برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون بسیار از جوانب این طرح در شهرستان اجرا شده است، به ورودی‌های شهر بوکان اشاره کرد و گفت: طی نشست امروز، هماهنگی‌های لازم با ارتش جهت استقرار در مسیر بوکان-سقز از فردا ساعت ۸ صبح، مابین حوزه استحفاظی دو شهر صورت گرفته است.

🔸 سرپرست فرمانداری، مشکل اصلی در بوکان را نبود کنارگذر عنوان کرد و بیان نمود: اکثریت خودروها خواهان تردد از طریق بوکان به سمت شهرها دیگر هستند و قاعدتا نمی‌توانیم این ورودی را ببندیم. وی در ادامه سخنانش با توجه به نبود کنارگذر خواستار چاره‌اندیشی در این زمینه شد.

🔸 شایان ذکر است طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای مقابله با کرونا و به منظور قطع موثرتر زنجیره انتقال کرونا از بامداد جمعه به صورت جدی وارد فاز اجرایی می‌شود. هدف اساسی این طرح افزایش ضریب اطمینان از کنترل شیوع ویروس کرونا است.

🔹«روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»