🔵 اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بوکان در سال ۱۳۹۸

🔵 اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بوکان در سال ۱۳۹۸
🔵 اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بوکان در سال ۱۳۹۸ ✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بوکان با ریاست خسروپور معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور امام جمعه و روسای ادارات و بانکهای عامل عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

🔵 اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بوکان در سال ۱۳۹۸

✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بوکان با ریاست خسروپور معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور امام جمعه و روسای ادارات و بانکهای عامل عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

🔶شایان ذکر است در این جلسه مصوبات و طرحهای مصوبه شده و ارسال شده به بانکها در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی و طرح فراگیر مورد بررسی قرار گرفت.

🔶در ادامه این جلسه خسروپور بر لزوم پیگیری طرحهای اشتغالزایی شهرستان از جمله واگذاری سایت سریل آباد بوکان اشاره کرد و گفت: با توجه به محدودیت اعمال شده برای طرحهای دامداری، باید راهکارها و طرحهای جایگزین برای مرحله دوم در دستور کار کارگروه اشتغال قرار گیرد که از این میان طرحهای گلخانه ای یکی از بهترین گزینه های ممکن می باشد تا بتوان جامعه روستایی را به اجرای آنها ترغیب کرد که سایت سریل آباد در همین چارچوب با ارائه تسهیلات مناسب آماده واگذاری به متقاضیان است.

🔶 وی در ادامه به مجتمع ژینگه پاریز اشاره کرد و گفت: با پیگیری مجدانه فرمانداری با 150 میلیارد ریال تسهیلات این شرکت در کارگروه استان موافقت شد که امیدواریم به زودی مراحل پرداخت آن آغاز شود.

🔶 خسروپور سپس به اولویت طرحهای گردشگری در کارگروه شهرستان اشاره کرد و گفت آماده حمایت از طرحهای گردشگری در کارگروه هستیم. وی همچنین احداث بازارچه سیمینه را یادآوری کرد و گفت: تسهیلات این بازارچه آماده ‌پرداخت است اما به خاطر عدم توافق در خصوص محل احداث پیشرفتی حاصل نشده است که امیدواریم به زودی و در یک بازه زمانی مشخص توسط شهرداری سیمینه به مرحله اجرا در آید.

🔶 خسروپور در پایان به اشاره به نام گذاری سال ۹۸به نام سال رونق تولید گفت همه ما ملزم به حمایت از تولید کنندگان هستیم و باید همراه و در کنار آنان در جهت حل مشکلات گام برداریم.