🔵 پیام تبریک فرماندار شهرستان بوکان به مناسبت عید باستانی نوروز ۹۸

🔵 پیام تبریک فرماندار شهرستان بوکان به مناسبت عید باستانی نوروز ۹۸
🔵 پیام تبریک فرماندار شهرستان بوکان به مناسبت عید باستانی نوروز ۹۸ 🔶 "دکتر جمال خسروی" فرماندار شهرستان بوکان طی پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی ۹۸ را تبریک گفت.

🔵 پیام تبریک فرماندار شهرستان بوکان به مناسبت عید باستانی نوروز ۹۸

🔶 "دکتر جمال خسروی" فرماندار شهرستان بوکان طی پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی ۹۸ را تبریک گفت.

🔶 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوکان ، متن پیام فرماندار شهرستان بوکان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

🔶 نوروز واسطه پیوندمان با طبیعت زنده و نو به نو شونده است که همچون هوای طبیعت سحرآمیز جان ما را به رستاخیز آشتی، آفرینش و رهایی از جمود می خواند و نیایش را از آسمان به زمین، از خدا به خلق خدا می رساند و آوند افسرده در ساق گیاهان را حیاتی تازه می بخشد و به شور و مستی در می آورد.

🔶 نفس حیات به دشت و دمن می رویاند و چشمه های زلال و پاک کوهستان ها را با زمزمه خود جاری می کند؛ نرگس، بنفشه، شقایق و نسیم را می گشاید، آواز پرندگان آواز خوان را به اجرای سمفونی بزرگ هستی می کشاند.

🔶 نوروز پیام تجدید دوستی ها، صلح و آشتی ست، نوروز درمان تنگ نظری و بغل و حسد و تکبر و خود بزرگ بینی ست تا به همه عشق بورزیم و همه را اعضای خانواده خود بدانیم، کینه ها را از دل بزداییم و عشق و دوستی به جای آن بنشانیم از ناپسندها بپرهیزیم، نیک خواه و خیر خواه همگان باشیم و پیوسته در اندیشه کسانی باشیم که دستشان از امکانات کوتاه است و نیازمند دستگیری اند.

🔶 به امید بهار دلهای غمگین، به امید گرمی و شکوفایی سرزمین مان . آرزومندم که خداوند زیر و زبر کننده دلها و دیده ها، تدبیر کننده شب ها و روزها، امور فردی و اجتماعی یکایک مردم عزیز ایران و بویژه مردم شریف بوکان را در سال ۹۸ به بهترین حالت ممکن دگرگون سازد.

دکتر جمال خسروی فرماندار شهرستان بوکان